phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Vlastní stránka
Zaslán uživatelem/kou: George85 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-16, 09:35

mam dotaz jestli jde v phpRS dat do vlastniho menu vlastni odkaz na stranku,kterou jsem nevytvoril v phprs...třeba že si ji udelam v jinem programu,hodim si ji na net a jestli pujde aby se mi zobrazovala normalne vedle toho menu...pokud to jde,tak jestli by jste mi poradili jak se to dela....

Re: Vlastní stránka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-16, 10:03


Re: Vlastní stránka
Zaslán uživatelem/kou: George85 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-16, 14:27

díky za odkaz...a mam jeste jednu otazecku..pise se tam o :
showpage.php?name=licence
tohle dám jako hypertechtový odkaz? a přesně tohle,nebo mám upravit to name podle nazvu stranky?

Re: Vlastní stránka
Zaslán uživatelem/kou: Dawe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-16, 15:20

Samozdřejmě ten název, který si stránce dal v administraci takže třeba showpage.php?name=něco

Dawe
[http://ww2-memorials.com]
PHP antitalent

Re: Vlastní stránka
Zaslán uživatelem/kou: George85 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-16, 15:33

v administraci?mohl by jsi mi to prosim te trochu upresnit...do ted jsem stranky delal jen v namo webeditoru...tam so chci vytvorit i stránku...kterou pak ulozim v php a pojmenuju ji treba o_mne. muzes mi prosim napsat jak to pak mam dat do hlavniho menu

Re: Vlastní stránka
Zaslán uživatelem/kou: Dawe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-16, 16:14

stránku o_me.html uložíš na web, kamkoliv. Pak vlezeš do administrace, tam dáš Stránkové aliasy, a v nich dáš dole do pole alias například o_me a do URL dáš adresu na tu stránku (například www.neco.cz/o_me.html no a dáš uložit. Výsledkem je že se ti zprovozní odkaz showpage.php?name=o_me kde bude stránka o_me.html s postranními menu z phprs.

Dawe
[http://ww2-memorials.com]
PHP antitalent

Re: Vlastní stránka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-16, 18:54

Jurko, nebuď lenivý a nauč sa konečne používať to vyhľadávanie, pomôže ti to! Všetko sa tu už niekoľkokrát riešilo a X-krát naozaj POLOPATE vysvetľovalo. Stačí si to vyhľadať a prečítať. Ten ukážkový príklad (alias pre licenciu) tam tiež nie je len tak, ale aj preto aby si si mohol pozrieť AKO je to spravené. :-/ Napríklad [http://www.phprs.net/forum/read.php?2,6776,7892] Už začínam veriť, že dokumentácia je napísaná úplne NEVHODNE ak si to z toho manuálu nepochopil. OK, chcelo by to asi krok za krokom s konkrétnymi príkladmi a hlavne podrobnejšie...

Re: Vlastní stránka
Zaslán uživatelem/kou: George85 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-17, 00:32

Dawe:

vytvořil jsem si stranku, kde jsem napsal jen jednu vetu,tu jsem ulozil jako abc.php,hodil ji na www.neco.cz/abc.php ,tak jsem přidal ten alias..ale kdyz dam preview, tak mi to napíše následující text:

Warning: readfile(): Unable to access www.george85.borec.cz/abc.php in /3w/borec.cz/g/george85/showpage.php on line 32
Warning: readfile(www.george85.borec.cz/abc.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/borec.cz/g/george85/showpage.php on line 32

nevíš v čem by mohla bejt chyba?

Pat3k:

vyhledavani opravdu nepouzivam,prohledl jsi me dokonale,jen si projedu fora a kdyz nic nenajdu,tak to sem napisu...ale pri dalsim problemu se napred pokusim to najit ve vyhledavaci.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.