phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Počítání kliků u flash bannerů
Zaslán uživatelem/kou: pjan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-15, 20:10

Zdravím,

nějak se mi nedaří dosáhnout, aby mi phpRS počítal počet kliknutí na reklamní banner ve flashi. Jde to vůbec?

Díky, Petr

Re: Počítání kliků u flash bannerů
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-15, 21:56

Ak odkaz obsahuje flash banner sám o sebe, nie je to z princípu možné spraviť IMHO nijako. Navyše mám dojem, že meranie reklamného kódu tiež nepočíta kliknutia - klik je možné započítať jedine pre banner tvorený obrázkom, pretože sa cieľová URL pri zobrazení dá nahradť odkazom ktorý započíta kliknutie a presmeruje a pôvodnú adresu. Link potom vyzerá nejak takto:
http://www.supersvet.cz/direct.php?kam=46
Ak by si do flashu dostal link v taktomto tvare, malo by počet kliknutí počítať. Problém bude ale v tom, že pri zmene linku a administrácii (napr. pri zmazaní a znovu vložení reklamy) bude treba asi editovať zdrojáky toho flashu.

Re: Počítání kliků u flash bannerů
Zaslán uživatelem/kou: pjan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-15, 22:54

Díky za odpověď. Potvrdil jsi mi to, co jsem si myslel, že se musí editovat odkaz uložený ve flashi. Říkal jsem si, jestli není možnost nějakými parametry při vyvolání toho flashe ten odkaz nějak přebít.

Zdravím, Petr



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.