phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Zapnutí
Zaslán uživatelem/kou: Tubo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-14, 20:40

Vím,že jsem asi jako největší debil,ale mám hodně důležitej problém..nedaří se mi vytvořit základní tabulku..Celý phprs mám nainstalovaný,ale nejde mi to kvůli tý tabulce...Prosím napište mi někdo přesnou syntaxi tý tabulky...děkuj moc

Re: Zapnutí
Zaslán uživatelem/kou: Jarek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-14, 20:45

Ahoj
Možná jsem to nepochopil já, ale zkusil si v administračním menu položku - Konfigurace a Konfigurace/Správa globálních a článkových šablon.

Re: Zapnutí
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-15, 07:25

mno ja se musim zeptat laicky: Co je to zakladni tabulka?
Nejak mi to po ranu nemysli a nejak netusim co je tim mysleno? Databaze? Nejaka jedna tabulka? Co ti phrs "nadava" ze mas za chybu?
cauky

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Zapnutí
Zaslán uživatelem/kou: Tubo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-15, 15:48

tady je ta chyba

System nemuze nalezt potrebne databazove tabulky! / Could not find database tables!

To mi to píše...podle instalace bych měl udělat nějakou tabulku,aby se to vše děšlalo automaticky

Re: Zapnutí
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-16, 00:17

Tubo wrote:
------
System nemuze nalezt potrebne databazove tabulky! / Could not find database tables! ...

a co si je vytvořit, je na to script.. ale vetsinou jen vytvorit tabulky, nikoliv novou DB. Ta je na hostingu jiz hotova..

no staci pohledat tydy ve foru.. tohle tu melduju porad.. Grrr

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Zapnutí
Zaslán uživatelem/kou: Tubo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-16, 12:56

Díky všem,už to mám



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.