phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Počítadlo přístupů
Zaslán uživatelem/kou: sika (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-06, 09:55

Zdravím, používám počítadlo přístupů od CNW a při aplikaci do phpRS 2.8 se mi radikálně zpomalí načítání stránek. To zpomalení je tak velké, až je to neúnosné. Na běžných html stránkách to běhá rychle. Počítadlo jsem umístil přes html do speciálně založeného bloku. Má s tímto problémem někdo nějaké zkušenosti? Pokud je to problém phpRS dá se to nějak odstranit?

Díky za radu. Jarda

Re: Počítadlo přístupů
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-06, 10:16

Možná by neškodilo sem hodit vkládaný kód. Bez toho se nedá odhadnout kde je zakopanej pes.

I když mě nenapadá čím by obyčejné počítadlo mohlo tak škodit (ale CNW neznám, přišel jsem do kontaktu jen s toplist.cz). Podobný problém jsem měl jen v případě, že byly stránky toplistu zahlcené a on čekal dlouho na kontakt. Ale předpokládám, že v tomhle problém nemáš.

Re: Počítadlo přístupů
Zaslán uživatelem/kou: sika (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-06, 10:43

Do jednoho z bloku jsem umístil následující...

</font><p align="center" style="margin-top: 0; margin-bottom: 0">
<font face="Arial" size="1"> </font><font size="3">
<SCRIPT language="javascript" src="http://counter.cnw.cz/textcounter.cgi?cvu&7&t1&&on"></SCRIPT></font>

... a jde to jak když se.. a maluje :-)

Díky Jarda

Re: Počítadlo přístupů
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-06, 23:04

Nie je to problém phpRS. Mne napríklad ten server niekedy vôbec neodpovedá a padne to na timeoute, inokedy trvá načítanie stránky tak 15-20 sekúnd. IMHO preťažený server alebo slabá konektivita.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.