phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
pridani pluginu nebo bloku
Zaslán uživatelem/kou: Radek178 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-12, 09:25

Ahoj jsem tady uplne novej a uz od vcerejska marne hledam tady na foru i v navodu radu, jak zprovoznit plugin nebo blok nebo jak se to vlastne jmenuje. Nainstaloval jsem si phprs a una supersvet.cz jsem videl v bocnich menu blok nebo plugin, fakt nevim rozdil, ktery ukazuje nejctenejsi prispevky a take na druhe strane jeste jiny, ktery umoznuje ctenari prihlasit se na web.

1.V tom, co jsem si stahl jako instalaci phprs2.8 ovsem v adresari plugin je pouze NEJCLANKY a ja nevim, jestli je to ten, co hledam a to nejctenejsi clanky. I kdyby to byl on, tak se proste nejak nenainstaloval a potreboval bych pomoct s tim, jak ho zprovoznit a nebo jestli to neni on, tak muzete nekdo hodit odkaz odkud ho stahnout? Nebo sem zkopirovat obsah toho kodu nebo co to je uvnitr nej? Vsiml jsem si, ze kdyz tyx obsahy povymenuju, tak se zmeni cely vzhled bloku.

2.V administraci phprs, kdyz vlezu do UPRAVY BLOKU a pak dam pridat blok, se mne v sablonach neobjevuje ten NEJCLANKY a pritom ho nakopirovany na webu mam. Co s tim udelat aby se zobrazoval?

3. je nejaky rozdil mezi pluginem a blokem, mimo to, ze blok pak na strance vypada jako blok? mam asi blby otazky, ale jsem uplny zacatecnik.

diky za ochotu radek

Re: pridani pluginu nebo bloku
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-12, 09:39

Radek178 napísal/a:
-------------------------------------------------------
> 1.V tom, co jsem si stahl jako instalaci phprs2.8
> ovsem v adresari plugin je pouze NEJCLANKY a ja
> nevim, jestli je to ten, co hledam a to
> nejctenejsi clanky.

je to on

> proste nejak nenainstaloval a potreboval bych
> pomoct s tim, jak ho zprovoznit a nebo jestli to
> neni on, tak muzete nekdo hodit odkaz odkud ho
> stahnout? Nebo sem zkopirovat obsah toho kodu nebo
> co to je uvnitr nej? Vsiml jsem si, ze kdyz tyx
> obsahy povymenuju, tak se zmeni cely vzhled
> bloku.
> 2.V administraci phprs, kdyz vlezu do UPRAVY BLOKU
> a pak dam pridat blok, se mne v sablonach
> neobjevuje ten NEJCLANKY a pritom ho nakopirovany
> na webu mam. Co s tim udelat aby se zobrazoval?

Admin > Konfigurace > Správa plug-inů > Cesta k novému plug-inu + tlačítko pridať

> 3. je nejaky rozdil mezi pluginem a blokem, mimo
> to, ze blok pak na strance vypada jako blok? mam

Plugin je rozšírenie, ktoré môže obsahovať modul alebo šablónu bloku, prípadne oboje.

Re: pridani pluginu nebo bloku
Zaslán uživatelem/kou: Radek178 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-12, 11:21

Diky moc. ted se normalne musim stydet jak je to jednoduchy, ja bych prisahal, ze jsem prolezl celyho admina a nic jsem nenasel. Uz to funguje. Jeste jestli muzes odpovedet na jednu vec, kterou taky zatim hledam. v kterem souboru mam menit barvy napr. tlacitek, pozadi atd.

Re: pridani pluginu nebo bloku
Zaslán uživatelem/kou: Radek178 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-12, 11:36

diky moc, zmen u barvy jsem uz nekde na foru nasel, ale jen ze se to meni v souboru upravou css, ale nikde jsem zatim nenarazil na to v jakem:)). takze jeste jednou diky



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.