phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
lama dotaz - phprs na locahostu
Zaslán uživatelem/kou: al.ish (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-23, 01:18

Zdravim,

jelikoz jsem uplna lama (phprs se zabyvam asi 2 hodiny), mam jeden asi uplne hloupy dotaz - Jak rozbehnout phprs na svem pocitaci, tj. bez odesilani dat na nejaky webhosting. Jde to, nebo proste musim mit nekde na webu stranku, resp. domenu?

Nainstaloval jsem si PHP Home Edition 2 a rekl bych, ze v poradku. Pak jsem podle navodu zacal instalovat phpRS, ale skoncil jsem u bodu Přenesení (překopírování) phpRS distribuce na HTTP server:. Nejak tomu nerozumim, to jako bez nejake konkretni webove adresy phpRS nerozjedu?
Jak mam nakonfikurovat config.php aby mi to jelo jenom s localhostu?

Re: lama dotaz - phprs na locahostu
Zaslán uživatelem/kou: filipjirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-23, 06:48

Pro testování a vývoj webu phpRS je pro začátečníka ideální balík EasyPHP - verze 1.8 je relativně dobře počeštěná a instalace i zprovoznění jsou jednoduché.

Program je ke stažení na [http://www.easyphp.org/], pro začátek bude asi dobré nezatěžovat počítač triádou.
Po nainstalování Easy PHP nakopírujete do složky C:\Program Files\EasyPHP1-8\www obsah složky phprs z distribuce a jinak je to jako v phpRS dokumentaci

========= Díky za každý den s phpRS! =======================
| eMko z Běliska | Řečice nad Bobrůvkou | SOŠ Nové Město na Moravě | Portál dopravních oborů
========= Už mám GMail, to su quick :)) ======================

Re: lama dotaz - phprs na locahostu
Zaslán uživatelem/kou: Lunado (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-06, 20:46

no ked sa tu spomina tento sposob, ktory vyuzivam aj ja, mam s nim trochu problemy, ak chcem pouzit pluginy, napr. Guestbook, tak mi to vyhadzuje kopec chyb. To by este nevadilo, lebo funguje, horsie je to z galeriou externou, vytvorim galeriu, ale obrazok nevlozim, Vyhadzuje mi to odkazy na riadky v kode, ktore som pozeral, ale je to tam v poriadku, respektive, nechapem, co tam vadi. Ak to niekto vie vyriesit...
Dik.
Napriklad pri kliknuti na galerry.php je toto:

Notice: Undefined index: admincors_ in c:\program files\easyphp1-8\www\gal_funkce\gal_fnc_pristup.php on line 416

Notice: Constant GAL_AUTOR already defined in c:\program files\easyphp1-8\www\gal_funkce\gal_fnc_lang_cz.php on line 114
pri zakladani galerie:

Notice: Undefined index: do_it in c:\program files\easyphp1-8\www\gal_funkce\gal_fnc_galerie.php on line 73

Notice: Undefined index: chyba in c:\program files\easyphp1-8\www\gal_funkce\gal_fnc_spec.php on line 330

Notice: Undefined index: galerie_titulek in c:\program files\easyphp1-8\www\gal_funkce\gal_fnc_spec.php on line 330

Notice: Undefined index: galerie_popis in c:\program files\easyphp1-8\www\gal_funkce\gal_fnc_spec.php on line 330

Re: lama dotaz - phprs na locahostu
Zaslán uživatelem/kou: filipjirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-06, 20:48

Taky jsem to tak měl, je to v těch php souborech několikrát se předělá ne na ano, ale už nevim co a kde....

========= Díky za každý den s phpRS! =======================
| eMko z Běliska | Řečice nad Bobrůvkou | SOŠ Nové Město na Moravě | Portál dopravních oborů
========= Už mám GMail, to su quick :)) ======================

Re: lama dotaz - phprs na locahostu
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-09, 09:25




Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.