phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
Nefunkční statistika návštěvnosti
Zaslán uživatelem/kou: d.klusacek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-19, 22:49

Ahoj,
potřeboval bych poradit s tímhle problémem - od 16. prosince se mi najednou přestala počítat statistika návštěvnosti - je tam pořád 0. Teď v novým roce se mi tam dokonce ani neukáže novej rok 2006 a leden - prostě to končí prosincem.

Nevíte čím by to mohlo být? Nemůže to být "přeplněním" tabulek? Web běží rok a čtvrt, průměrně to ukazovalo 4000-5000 návštěv za měsíc.

S tím souvisí ještě jedna otázka - dají se nějak "bezpečně" promazat statistický data? Je totiž fakt, že to hrozně bobtná, ty záznamy o návštěvách...

Díky moc, čau
Dalibor

Re: Nefunkční statistika návštěvnosti
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-19, 22:55

může to být poškozením tabulek, stalo se mi to párkrát.
v phpMyAdminu je nějaká funkce na opravu tabulek, víc Ti neřeknu, jelikož jsem to nikdy nepoužíval.
(v takovém případě jsem obvykle tabulky s těmi daty smazal / nahradil prázdnými, mě o ta data až tak kor nešlo). Ale počkej, vyhledávání na tomhle foru... oprava tabulek... a je to popsáno tady
;-)

Re: Nefunkční statistika návštěvnosti
Zaslán uživatelem/kou: d.klusacek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-19, 23:05

Teď mě napadá, že jsem kvůli chybě v anketě (ztratilo se mi cca 20 hlasů) ručně přidal odpovědi do tabulky "odpovědi" - nemůže to být ono? Nepomohlo by smazání ankety?

Re: Nefunkční statistika návštěvnosti
Zaslán uživatelem/kou: d.klusacek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-19, 23:58

No,
takže skutečně pomohlo promazání tabulky stat_arch a pak už to jede - od toho 16.prosince až po dnešek.
Nicméně jsem z toho poněkud rozpačitý - opravy tabulek samozřejmě nepomohly a tak jsem zvědavej, kdy se to zas vysype :-(
Děkuju Kryšpínovi za dobrou radu, kdybyste někdo přišel na nějaké systémovější řešení a na to, jak zachránit i ty původní data, dejte mi vědět :-)
Čau Dalibor

Re: Nefunkční statistika návštěvnosti
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-20, 14:34

Pokud nepomohla oprava tabulek (repair table nazev_tabulky), tak původní data asi nezachráníte - tedy pokud nemáte nějakou použitelnou zálohu.

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz

Re: Nefunkční statistika návštěvnosti
Zaslán uživatelem/kou: skuter (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-11, 23:07

Tiež sa mi zobrazuje v administrácii štatistika návštevnosti len do 2005/10. Oprava tabuľky v phpMyadminovi nepomohla. V tabuľkách ale návštevnosť vidím. Mám to komplet vymazať?

Re: Nefunkční statistika návštěvnosti
Zaslán uživatelem/kou: skuter (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-26, 22:35

Tak nájde sa niekto s dobrou radou?

Re: Nefunkční statistika návštěvnosti
Zaslán uživatelem/kou: Doom4 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-04-28, 13:23

Podle me je to zcela zbytecne , a navstevnost bych treba dal z blueboardu ci toplist , ostatni statistiky kdo ma jaky OS jsou podle me zbytecne



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.