phpRS help fórum : phpRS Fórum
Hlavní diskuzní phpRS fórum. Najdete zde odpovědi na otázky týkající se provozu a instalace phpRS systému.
phpRS - redakční a informační systém
horni navigacni lista
Zaslán uživatelem/kou: ladas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-30, 17:00

zdravim lidi
od vcerejska se trapim s tim, ze nemuzu najit, kde se nastavuje ta horni lista s odkazy a datumem. rad bych tam misto toho datumu pridal nick prihlaseneho uzivatele a samozrejme zmenil i ty odkazy.prohledal jsem snad vsechno, ale nic nenasel, tak ze kdo vi a poradi, tomu poslu vanocni prani ;-)
diky

Re: horni navigacni lista
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-30, 17:31

*.sab

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: horni navigacni lista
Zaslán uživatelem/kou: svetcest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 09:58

please mohl bys to trochu specifikovat hledal jsem v fs_base.sab a bohužel se mi to nepovedlo zprovoznit...jak zprovoznit horní lištu?

[http://www.svetcest.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava svetcest v 18.11.2006 11:50.

Re: horni navigacni lista
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 14:52

Co mas na mysli ?

Ak chces zobrazovat meno prihlaseneho citatela tak pouzi plugin Login komplet (je v standardnej instalacii). Budes to mat jednoduchsie ako si upravovat celu listu a dopisovat novu funkciu

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: horni navigacni lista
Zaslán uživatelem/kou: svetcest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 18:20

myslím horní navigační lištu jako je např. na supersvet.cz ... našel jsem nastavení v css, ale nevím kde ji mám aktivovat ...procházel jsem fs_base.sab, ale nepodařilo je mi na nic narazit?...phpRS 2.8
vložil jsem do systému sám ... www.svetcest.cz, ale není to ono, chtěl bych používat přímo součást systému, když to nabízí...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava svetcest v 18.11.2006 18:21.

Re: horni navigacni lista
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 18:30

Nepíšeš aký layout. Predpokladám že Freestyle2006 - ten hornú navigačnú lištu nepoužíva. Ak ju tam chceš, jednoducho si ju doplň. Porovnaj si fs_base.sab v layoute freestyle a freestyle2006 a bude ti to snáď jasnejšie.

Re: horni navigacni lista
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 18:39

> vložil jsem do systému sám ... www.svetcest.cz, ale není to ono, chtěl bych používat přímo součást systému, když to nabízí...

Práveže systém také niečo neponúka. Preto som ju z layoutu freestyle2006 vyhodil. je niekoľko spôsobov ako to spraviť editovateľné z adminu, ale je to celé o výrobe pluginu + úprave layoutu.

Re: horni navigacni lista
Zaslán uživatelem/kou: svetcest (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-18, 18:59

Díky za tipy...:)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.