Inzerce : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně inzerce?
phpRS - redakční a informační systém
Inzertní systém 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: Davis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-29, 10:47

Dobrý den děkuji mockrát Gorsdu za inzertní systém - pkoslerdní verze na win 1250 jede bez problému ale na phprs ve verzi UTF-8 háže v admin rozhraní tento problém - login: Davis - 29.03.2008


Warning: main(lang/inzertnisystem_cz_UTF-8.php): failed to open stream: No such file or directory in /srv/www/okinfo.cz/subdomains/svj-wolkerova/inzertnisystem_fce.php on line 21

Warning: main(): Failed opening 'lang/inzertnisystem_cz_UTF-8.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear') in /srv/www/okinfo.cz/subdomains/svj-wolkerova/inzertnisystem_fce.php on line 21

zkoušel jsem překodovat soubory fce io lang i mysql a bez tak to nepomaha, muzete mi prosim nekdo poradit děkuji s pozdravem David Prchal ICQ: 166186905

Re: Inzertní systém 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-29, 17:25

Zkontroluj si,jestli je tam slovníkový soubor uvedený v tebou napsané hlášce. Hlási to, že ho nemůže najít.

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: Inzertní systém 2.1.9
Zaslán uživatelem/kou: Davis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-03-30, 11:46

Díky už jsem to díky GORDovi zjistil - musí se přepsat ve složce lang soubory ....utf-8.cz na .....UTF-8.cz a už jede inzerce 2.1.9 pod verzi phprs 2.8.1 UTF bez problému... zde je opravená verze : [http://www.svj-wolkerova.okinfo.cz/storage/1206832395_sb_inzertnisystem.rar] s pozdravem David a sláva GORDovi..

David Prhal



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava Davis v 30.03.2008 11:57.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.