Inzerce : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně inzerce?
phpRS - redakční a informační systém
inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 02:36

Můžete někdo nastínit jak udělat aby šla inzerce spustit samostatně bez phprs. Popřípadě co k inzerci přiinstalovat aby to byla samostatně fungující aplikace.

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 09:56

Myslím že třeba takhle: nainstalovat celé phpRS včetně inzerce. z index.php udělat nějaké přesměrování na tu inzerci. Nastavit (a vytvořit) jednosloupcovou šablonu, tedy jenom ten střední sloupec. (Případně dvousloupcovou a do druhého sloupce dát zejména ten blok "poslední inzeráty". Tohle všechno by mělo způsobit že by se zobrazovala jenom ta inzerce, a přitom by zůstala zachována žádoucí funkčnost phpRS, tedy zejména administrace té inzerce, možnost zálohovat databázi a tak podobně. Navenek by to ale vidět nebylo. Mohl bys potom využít s výhodou i články v phpRS a založit si třeba jenom jeden, s pravidly inzertní služby anebo něco podobného.



Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 11:53

Původně se mě jednalo o to, abych mohl inzerci umísti na neplacený web, protože místa tam není nazbyt, tak jsem uvažoval jak to spustit očesaný. Už jsem slevil, dám to na placený web kde už jedno phprs je spuštěno. Že bych tuto phprs využil i pro druhou inzerci s tím, že od druhé inzerce by se zobrazovalo jen okno inzerce. Mám pocit, že se asi druhé instalaci kompletní phprs nevyhnu.

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 14:34

Ale určitě by bylo možné něco tam nedat, například soubory jako search.php, readers.php, preview.php možná i specfce.php.....comment.php,ankety.php a já nevím co ještě. Jen bych tam ponechal kompletní administraci, tu inzerci, adresáře jako je image,admin,plugin (z toho bych vyházel veškeré pluginy, co nejsou administrace inzerce.)
ono by to šlo zredukovat docela hodně. Pak můžeš na lokále zaexperimentovat tak, že si uděláš tu kompetní instalaci, a rozběhneš to, jak jsem Ti naznačil, a potom bych postupně mazal vše, co se zdá zbytné, a vždy to odzkoušel. Tipnul bych si na 2/3 originál distribuce že by nemusela být. Ale i tak nezaomeň tam ponecht to oznámení, že používáš kod phpRS

Šlo by to jistě i celé předělat, ale myslím si, že zejména administrace by nebyla tak úplně triviální.

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 15:58

Tak nějak to dopadne jak píšeš. Na lokále toho moc nezkouším, protože ať pustím co pustím, tak to pořád vypisuje nějaký hlášky a někdy tolik, že se to nedá použít. Hledal jsem na netu (dost) a nějakou jinou inzerci jsem nenašel. Zajímavé bylo toto "phpauction" ale to se mě nepodařilo rozchodit vůdec. Hlásilo to nějakou chybu komunikace s DB. Ale stejně ta inzerce z phprs je příjemná tím, že je malá. Sice toho moc neumí, ale na běžnou malou inzerci až dostačující. Jen by mohlo být v admin sekci ne jen mazání inzerátu a nic víc, ale mohly by se inzeráty vypsat pod sebe s IP adresama a možností editace jednotlivých inzerátů.

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 16:28

ano mohli a aj sa budu. povodny tvorca Inzerce neviem kde je, tak som si to zobral pod seba a prave ju upravujem. Lenze bude viac previazana s phpRS systemom.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 17:18

Taky jsem si to trochu upravil. Mazání inzerátů jsem tam myslím kdysi dodělával taky, a tak jsem si přidělal ještě mazání inzerátů s volitelným blokováním daného mailu a vybraného slova z textu inzerátu. Ještě to pošle autorovi informaci o smazání inzerátu, že odporuje pravidlům a příště už mu ho nedovolí vložit. Sice primitivní ale zatím nemám ty inzeráty na letadla a hubnoucí přípravky.

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 17:43

To je dobře, že to někoho vzalo. Inzerce jak je jednoduchá tak je výborná. Jen ta editace v adminu trochu chybí. Mohlo by to ještě umět,aby ten co inzerát vložil tak neměl na výběr jen smazání, ale editaci s možností smazání. Sám jsem musel inzerát při potřebě zněny několikrát smazat a napsat znovu. Je to škoda, protože než by tak složitě někdo inzerát změnil ku prospěchu kupujícího, tak ho raději nechá tak.

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 18:08

noviniek bude viac nez len ovladanie v administracii. treba sa nechat prekvapit ;)

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 19:25

Takže jo, držím palce ať se Ti daří. A asi kdy to plánuješ předvést (na měsíce).

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 19:45

neviem kedy to planujem predviest. da sa povedat ze vacsiu cast mam za sebou a to je prepisanie vacsiny kodu.
jednu vec co kopec ludi oceni, ze vsetky php subpry z hlavneho adresara sa spoja do jedneho, aby v tom nebol taky bordel. pribudne rozsirene vyhladavanie, pridavanie obrazkov na server. nebude sa zobrazovat meno inzertera, pretoze to je proti ochrane osobnych udajov. a uz neviem co som vsetko pomenil. hlavne optimalizoval. sak sa uvidi.
termin nemam ziadny, pretoze momentalne pracujem na dvoch projektoch sucasne

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-29, 23:56

Je pravda, ze vetsina lidi nema rada vystavovat jmeno na internetu. Ono je to v inzerci stejne nepodstatne. Mozna by stacilo neco jako prezdivka (nick) a mozna mesto nebo kraj. Kdyz vybiram z inzeratu, tak nekdy je pro me dulezity aby to bylo dostupny treba autem. Abych treba nereagoval na inzerat z Kosic nebo Marianskych lazni.

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: BIGBRUNO (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-03, 22:08

Ja som si spravil "samostatnú" inzerciu na phpRS, teda využil existujúci plugin a ZNAČNE očesal phpRS... Na moje prekvapenie to bolo celkom jednoduché a hlavne mi to funguje... Ak by to (pre tvoju potrebu) vyhovovalo v takom stave, v akom to mám ja, prípadne sa ozvi a môžem ti v tom trochu poradiť...

(je to na [http://www.technicdepot.com])

BB

Re: inzerce samostaně fungující
Zaslán uživatelem/kou: www.s-mobil.cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-31, 17:14

Třeba něco jako www.s-mobil.cz ?



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.