CKeditor : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně CKeditoru/FCKeditoru pro phpRS?
phpRS - redakční a informační systém
VYŘEŠENO: FCK Editor + "Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!"
Zaslán uživatelem/kou: Viktor (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-08, 12:15

Kde jsem mohl zkonit instalaci FCKEditoru do phpRS 2.6.5, když po instalaci se v editaci článků objeví chybová hláška "Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!"? Následkem toho vidím na stránce toto:

RS_CLA_ROZ_ADD_CLA

RS_CLA_CL_SPR_SOUVIS_CLA
RS_CLA_NB_OD RS_CLA_NB_DO RS_CLA_NB_TRIDIT - RS_CLA_NB_CELKEM_CLA 21
RS_CLA_NB_HLEDAT_TEXT RS_CLA_NB_V
RS_CLA_NB_JEN_ME_CLA


Řešení jsem nakonec objevil v jiné diskuzi. Podle mě autorovi vypadl v info.txt pokyn, kam se mají přesunout soubory z adresáře lang - kdo s phpRS dělá dlouho, je mu to jasné, kdo začíná, má trochu problém. Druhý krok instalace tohoto perfektního by podle mě měl znít takto:

2) V tomto adresari mate jeste jeden adresar FCKeditor (pozor na velka-mala pismenka); tento adresar
musite presunout do vaseho rootu (to je k adresari index.php) tak, aby vam vznikl adresar
www.vasweb.cz/FCKeditor. Obsah adresare lang je nutne presunout do adresare www.vasweb.cz/lang





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Viktor v 08.06.2005 13:38.

Re: VYŘEŠENO: FCK Editor + "Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!"
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-08, 17:56

:-) takze predpokladam ze ti to uz funguje.

Ted je finalni verze fckeditoru, takze pravdepodobne vydam novou verzi ve ktere bude finalni fckeditor + zohlednim tohle v infu. Myslim ze uz me na to kdysi nekdo upozornoval, vid janvare :-)

Sorry za komplikace.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: VYŘEŠENO: FCK Editor + "Požadovaný slovníkový soubor neexistuje!"
Zaslán uživatelem/kou: Viktor (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-08, 21:29

Jo, funguje, díky.

Kéž by ke každému projektu byla takle srozumitelně napsaná dokumentace. Vždycky se najdou chyby, ale buď mi tady někdo nakopl (od RTFM, s odkazem, kde mám to M hledat, až po konkrétní radu), nebo jsem řešení našel sám v diskusích, které na to zpočátku nevypadaly. A ještě se mi tady omluví za komlikace... za ty prachy, který jsem za to zaplatil, to je servis skoro jako z Redmondu :-)

Na stránkách TRIANGLu (číslo 714 v pořadníku phpRS webu) píšu: Tento web využívá redakční systém phpRS a byl spuštěn za týden. Děkuji autorům za tento nástroj a jasnou dokumentaci k němu - bez toho by to nešlo.
K tomu dodám, že první statický web jsem byl donucen udělat před 3 týdny, redakční systém phpRS jsem si stáhnul ve čtvrtek a dnes to je web, který plně vyhovzüje našim potřebám.

Takže díky všem za tento systém.




Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.