Kniha Hostů : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně knihy hostů?
phpRS - redakční a informační systém
Razeni prispevku
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-20, 12:14

Predem se omlouvam, jestli se to tu uz resilo, ale nenasel jsem. Nevim cim to je ale prispevky se mi radi od nejstarsiho po nejnovejsi, tedy nejdriv se vypyse nejstarsi prispevek a pak nejnovejsi, takze zcela nelogicky mam nejnovejsi na dalsi strance na ktere je odkaz starsi prispevky. A at sem hledal jak sem hledal ani v guestbook.php jsem nenasel jak to nastavit aby se to radilo opacne, pritom vam vsem to jde :-D takze kde delam chybu? Kde je zakopany pes pls poradte.

Re: Razeni prispevku
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-20, 12:32

sice neznam presne questbook.php, ale nekde by mohlo byt neco na zpusob

select * from questbook ... order by datum desc

A pokud to tam neni, tak dodelat :-D

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Razeni prispevku
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-20, 12:52

prave ze sem hledal ale nejzajimavejsi je ze na localu sem ted zkusil cistou instalaci a facha to bez problemu divny a to tam mam uplne to same co pred tim :-D

Re: Razeni prispevku
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-20, 14:30

v DB mas obratene radenie prispevkov. Neviem preco, ale niekedy sa to pokazi. Budem musiet do SQL prikazov pridavat aj radenie.

Takze to napravis tak, ze vlezies do phpMyAdmin. pojdes na tabulku rs_guestbook. Zvolis moznost Operacie a je takyto formular: Zmeniť poradie tabuľky podľa
Zvol moznost pre stlpec b aby sa radilo [b]vzostupne[b]

Potom to uz pojde

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Razeni prispevku
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-20, 15:22

Diky uz to funguje, sice sem to vyresil tim ze sem smazal tabulky a znovu je nainstaloval ale v pohode. Jen me tak napada ze tohle se mi stalo po te co sem prechazel z verze 1.1 na verzy 1.5 to jen kdyby to pomohlo pri reseni toho problemu, ale myslim si ze problem spis je na host.sk kde mysql server nefunguje moc dobre, aspon prace s phpmyadminem je na pul hodiny vymaz jedne tabulky :-D kazdopadne diky.

Re: Razeni prispevku
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-20, 16:11

Uff. To s tym prechodom neviem, tiez hostujem na host.sk a nemal som problemy.
Inak s tym phpMyAdmin mas pravdu. Ten ide pomaly, preto si mozes robit SQL prikazy cez php a nepotrebujes na to phpMyAdmin. Vtedy to ide rychlo.

____________________
smiko.host.sk/phprs/



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.