Jiné : phpRS Fórum
Na něco jsme zapomněli?
phpRS - redakční a informační systém
Najde se někdo?
Zaslán uživatelem/kou: Frosty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-24, 19:07

Nenašel by se někdo zkušený v phpRS a hlavně v pluginech, kdo by mi udělal ZDARMA (s tím, že bych například web případného zájemce všude propagoval a odkazoval na něj) jeden plugin nebo úpravu do phpRS? Bližší info pře emila: lehoucky@seznam.cz nebo ICQ: 325418645 nebo Skype: zdeneklehocky. S tím, že se někdo ozve moc nepočítám, protože takový člověk se snad ani nenajde... :-( Na druhou stranu bych byl velice rád!!! :-) Pište! Ahoooj

Frosty

Re: Najde se někdo?
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-24, 19:09

Jen tak se ti asi nikdo neozve - potrebujeme alespon nastin toho co za plugin by to melo byt...

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Najde se někdo?
Zaslán uživatelem/kou: Frosty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-24, 19:16

Něco na způsob vkládání textů písniček do databáze přes admina. V menu by by potom byl odkaz a na zobrazené stránce by byla taková ta abeceda (možná i tři abecedy: Interpret, Album, Skladba) a po kliknutí na jedno z písmen by se zobrazil seznam buď interpretů nebo alb atd nebo skladeb. Vhod by přišla i možnost vyhledávání. Systém podobný třeba jako na www.lyricsmania.com . Určitě to je spousta práce a od nikoho neočekávám pozitivní reakci. Toť vše

Frosty

Re: Najde se někdo?
Zaslán uživatelem/kou: Frosty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-24, 20:12

Nikdo ochotný se opravdu nenajde? :-(

Frosty

Re: Najde se někdo?
Zaslán uživatelem/kou: Frosty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-28, 18:01

Lidičkýýý, prosím, pomozte mííí :-( .
To tu opravdu není jeden jediný, který by se mi neozval? Jde o to, že já moc neumím s PHP a MySQL a tak to sám nezvládnu. Mooooooc prosím :-( :-( :-(

Frosty

Re: Najde se někdo?
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-12, 16:33

ozvi se mi na icq... :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.