Jiné : phpRS Fórum
Na něco jsme zapomněli?
phpRS - redakční a informační systém
Slovník
Zaslán uživatelem/kou: .::Floppy::. (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-06-22, 19:59

stáhnul jsem plugin Slovník [http://www.phprs.net/magazin/download.php?akce=detail&id_detail=20&sekce=2] ale na verzi 2.8.1 sem jí nedokázal rozběhat :(
Vypi suje chybu Warning: generujsloupecstopfce(): Failed opening '' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/unas.cz/h/h-design/phprs/trlayout.php on line 243

Warning: call_user_func(): First argument is expected to be a valid callback in /3w/unas.cz/h/h-design/phprs/trlayout.php on line 244


Pls poraďte někdo...
... díky moc

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: Ježek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-03, 09:47

Zdravím, jako neznalý PHP mám dotaz.
Bylo by možné přeprogramovat plugin Slovnik 2.8.0, tak aby se hesla zobrazovala již na první stránce? Když jich je tam jen pár, tak ztrácí význam hledat je po písmenách. Děkuji za jakkokoli pomoc.

www.e-stredovek.cz

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-07-03, 19:44

no určitě by to šlo, ale jak tu řekl myslím Marty nebo Jiho - pomocnou ruku najdeš většinou na konci svého ramene nebo tak nějak (asi jsem o zkomolil, omlouvám se) - já jsem si třeba slovník upravil a používám jej jako databázi textů skladeb na webu - pravdou jest že jako málo znalý PHP jsem se s tim docela hádal ale nakonec se mi to povedlo ;-)



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava mr3ska v 03.07.2007 19:47.

Re: Slovník
Zaslán uživatelem/kou: Co0kies (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-08-20, 20:50

pozeram ze uz slovnik je niekde prerobeny :D



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Co0kies v 20.08.2007 20:52.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.