Jiné : phpRS Fórum
Na něco jsme zapomněli?
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4
Re: Historický kalendár
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-10, 04:05

Další verze (0.5) je k vidění na testovacím webu [http://test.cidlina.net] . Zapracovány některé připomínky a částečně upraven kód. Více na výše jmenovaném webu. Ke stažení zatím není až do ukončení testování.

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Re: Historický kalendár
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-11, 08:28

Verze Historického kalendáře 0.5 je na stránkách [http://test.cidlina.net] ke stažení.

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Re: Historický kalendár
Zaslán uživatelem/kou: montimuf (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-29, 08:46

Hojky, musim pochvalit tuhle praci. Je to presne to, co bych potreboval, ale jedu na verzi 2.6.5. Jsem php neznalek, nicmene jsem to dle nejakeho navodu upravil tak, ze jsem to nainstaloval i na tuto verzi phpRS. Problem ale prisel s generovanim stranky.


Fatal error: Call to a member function on a non-object in D:\www\pes\lipno-onlinecz\www\histkal.php on line 20

coz je tato funkce:

$GLOBALS['vzhledwebu']->UlozPro("title","".$GLOBALS['wwwname']." - ".HK_NADPIS."");

zkoušel jsem se ji i zbavit (ehm ja vim ... ), ale to pak mam problemy zde:

// generování vzhledu
$GLOBALS["vzhledwebu"]->Generuj();
ObrTabulka(); // Vlozeni layout prvku

// rozhodnuti o obsahu stranky
switch($GLOBALS["akce"]):
case "aktual": aktual(); break;
case "mesicni": mesicni($kdy); break;
case "rocni": rocni($rok); break;
case "all": all($filtr); break;
case "detail": detail($id); break;
case "pridej": pridej(); break;
case "verze": verze(); break;
endswitch;

// Dokonceni tvorby stranky
KonecObrTabulka(); // Vlozeni layout prvku
$vzhledwebu->Generuj();
?>



Neporadil by mi nekdo, prosim, jak na upravu, aby to chodilo i pod touto verzi? Diky

Re: Historický kalendár
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-29, 09:41

montimuf napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Hojky, musim pochvalit tuhle praci. Je to presne to, co bych potreboval, ale jedu na verzi 2.6.5.
> Jsem php neznalek, nicmene jsem to dle nejakeho navodu upravil tak, ze jsem to nainstaloval i na
> tuto verzi phpRS. Problem ale prisel s generovanim stranky.
>
> Neporadil by mi nekdo, prosim, jak na upravu, aby to chodilo i pod touto verzi? Diky

Tak jsem na to kouknul a na stránce [http://265.cidlina.net] je k vidění funkční verze pluginu i pro phpRS 2.6.5
Nebyl to zase takový problém předělat a osobně si myslím, že problém nebyl problém s generováním vzhledu, nebo změnou titulku, ale někde jinde. A proč si to myslím? protože s kódem ohledně těchto věcí jsem vůbec nic nedělal.

Historický kalendář pro 2.6.5 je možné stáhnout v sekci Download na výše uvedené stránce. Jediné co jsem neupravoval jsou použité styly a nevím jestli byly ve 2.6.5 třídy stejně pojmenované jako ve 2.8.x

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Jakez v 13.01.2008 18:22.

Re: Historický kalendár
Zaslán uživatelem/kou: montimuf (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-10-29, 23:34

Kuju, se stylama se uz nejak poperu! Teším se, až budu mít čas tenhle povedený kousek zprovoznit na svém webu. Diky jeste jednou

Re: Historický kalendár
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-04-25, 00:41

Na světě je další verze (0.6) je k vidění na testovacím webu [http://test.cidlina.net] .

Novinky:
- Přidáno vyhledávání.
- Zdroj rozdělen na dvě části, v první se vyplňuje název zdroje a ve druhé adresa. V případě vyplnění adresy funguje zdroj jako odkaz.
- Upravena administrace, dva druhy výpisu. Jeden - hlavní, vypisuje všechna data, druhý - tříděný, lze vybrat rok.
- Doplněno nastavení, lze vypnout vyhledávání a filtrování podle typu událostí.

Pro otestování administrace je jméno phprs a heslo také phprs

Jakez | Cidlina.EU | Tady je Xichtovo

Jít na stránku:  Předchozí1234
Aktuální stránka:4 z 4


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.