Jiné : phpRS Fórum
Na něco jsme zapomněli?
phpRS - redakční a informační systém
rozbalovacie menu
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-14, 20:10

Nahodil som si na stranku rozbalovacie menu ale neviem preco mi na locale to ide ok ale na servery na nete mi pise takuto chybu.

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /domains1/nh549600/public/www_root/test/db/phprs_sql_to_mysql.php on line 181


Ak mi viete niekto poradit vopred dakujem velmi to menu potrebujem.

Brano

Re: rozbalovacie menu
Zaslán uživatelem/kou: host60 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-15, 22:51

Chyba u funkce myslq_num_rows se stává nejčastěji po sql příkazu select, ve kterém je chyba. Z toho bych usuzoval, že v databázi, kterou máš na serveru, je nějaký problém v definici databázových tabulek, např. chybí v tabulce některá položka, nebo je v tabulce jiný název položky, nebo jiný název celé tabulky, nebo tam ta tabulka zcela chybí apod.

Re: rozbalovacie menu
Zaslán uživatelem/kou: mr3ska (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-15, 23:16

a neni to urceny pro starsi phprs? ja jen ze v 2.8.0 a 2.8.1 se nepouziva mysql_num_rows ale pokud se nepletu tak phprs_sql_num_rows

Re: rozbalovacie menu
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-16, 09:14

myslím že i v nové verzi phpRS fungují běžné PHP příkazy na práci s databází ...

Hepbegclub | Čáslavsko | MN Čáslav

Re: rozbalovacie menu
Zaslán uživatelem/kou: host60 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-16, 12:31

Verzí phpRS to není, z výpisu je vidět, že je použita phpRS 2.8. Chybu sice hlásí přímo mysql_num_rows(), ale až v modulu phprs_sql_to_mysql.php, který phprs_sql_xxx funkce převádí na mysql_xxx funkce.

Re: rozbalovacie menu
Zaslán uživatelem/kou: branopulis (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-20, 16:13

je to poriesene vdaka



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.