Jiné : phpRS Fórum
Na něco jsme zapomněli?
phpRS - redakční a informační systém
Interní nástěnka
Zaslán uživatelem/kou: DavidT (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-10, 17:28

Neměl by někdo čas udělat interní nástěnku?Myslim nějakou jednoduchou do administrace třeba by to mohl být upravený guestbook zkoušel jsem to předělat ale narazil jsem na pár problému a to hlavně jak udělat aby se zobrazovala přezdívka toho co přidal na nástěnku.Nebo jak udělat administraci když by se interní nástěnka nalézala v administraci že?Taky mě napadlo že by to šlo udělat externě ale administraci by to podle mě byl lepší nápad nehledě na to že externě by to nebylo chráněný level takže by tam mohl příspívat každej registrovanej čtenář.Jinak o pluginu interní zprávy vim.

Re: Interní nástěnka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-10, 18:56

Času je žiaľ málo, onedlho sa budem musieť aspoň čiastočne na tomto fóre na čas odmlčať. Mám ale dobrú správu - pripravujem článok na Community Web alias phpRS magazín o tvorbe pluginov s modulom v administrácii, myslím, že tam nájdeš vzor ako na to. Vydané by to mohlo byť v pondelok, presný termín ale nesľubujem.

Re: Interní nástěnka
Zaslán uživatelem/kou: Mart (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-14, 13:52

Něco podobného (ale hodně zjednodušeného) jsem si udělal na PStudio. V administraci je jednoduchá nástěnka (jednořádkové vzkazy). Ze skriptu se tam posílá i info o tom, že čtenář poslal tip na článek apod.
Posledních pár vzkzů se potom zobrazuje redaktorům i na hlavní stránce webu (vidí to aniž by lezli do administrace).
Jestli máš zájem, dej mi vědět na mail a pošlu ti to. Není problém aby sis to pak předělal jak potřebuješ (je to fakt jednoduché).

--------------------------
Mart, PStudio

Re: Interní nástěnka
Zaslán uživatelem/kou: T_m (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-05, 12:14

Tak zájem bych měl určitě, je někde ke stažení? Dík.

Re: Interní nástěnka
Zaslán uživatelem/kou: Sepa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-06, 21:38

Marte, mohl bych také požádat o tvůj výtvor, který popisuješ? Něco podobného by se mi taky hodilo a rád bych se na to podíval, jestli vyjít z tvého. Dík.

== Sepa ===== [ www.vectraweb.net ] ==
--- ICQ [ 57171581 ]
--- Skype [ Sepa_cz ]
==============================

| vectra.cz | seps.cz | e-poptavka.com | spotrebak | sepsova.com |



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.