Jiné : phpRS Fórum
Na něco jsme zapomněli?
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4
Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-17, 10:25

JanVar napsal/a:
-------------------------------------------------------
> tak jesli jsem dobre pochopil... DB "test" z MySQL
> funguje.. pak zapsat DB se spravnymi
> prihlasovacimi udaji...
>
> -- JaV -- -- security by obscurity ---
> motto:
> It's OK to be ignorant; it's not OK to play
> stupid.
> But it's simply not efficient for us to try to
> help people
> who are not willing to help themselves.
> --------------------------------------------------
> -----------------------


Tak to asi není tento problém.


Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-20, 15:33

to ukazclena.php?atd....., toje asi ode mne :-)
koukam ze sem to nechte pustil do sveta i s timto odkazem...
no a co se prihlasovani tyka je to zvlastni.. zaregistrovat se mi podarilo, ale prihlasit uz ne...
archie: pokud chces kontaktuj mne na icq, bude to asi rychlejsi a jednodussi, a pak sem dame vysledek cim to je ze to nejede..(pokud na to prijdem :-) )
cauky marty

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: mochomurka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-22, 17:05

Tak jak to dopadlo? Mám úplně stejný problém, včetně toho řešení přes "hromadná úprava čtenářů".

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-22, 21:14

nevim jak to dopadlo... mi se nikdo neozval:-)
mozna na to archie prisel sam anebo mu pomohl nekdo jiny... anebo mu to porad nende:-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: mochomurka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-27, 17:24

Mě se to stalo s velkou pravděpodobností po instalaci plug-inu Čtenáři, sice jsem ho odinstaloval, ale chyba zůstala. Škoda.

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: aldo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-02, 11:14

... NO A KDE JE VÝSLEDEK ? :O))
MNĚ TO TAKY NEJDE A POUŠTĚT SE DO TOHO NEBUDU PONĚVAČ TOMU VŮBEC NEROZUMÍM. PROSTĚ JSEM SE SMÍŘIL S TÍM, ŽE TO NEFUNGUJE. KDYBY JSTE TO NÁHODOU ROZLOUSKLI, TAK DEJTE VĚDĚT DÍKY

aldo
www.horskesporty.cz
www.jaxa.cz

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-02, 14:49

To aldo...

přítě bu'd tak laskav, a VYPNI si ten CapsLock...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-03, 07:16

to aldo:
add A) plny souhlas s JanVarem
add B) mit nefunkcni registraci , nebo presneji prihlaseni, to bych asi jen tak nenechal a snazil bych se to nejak opravit.. ale ne nikdy stylem : "NO A KDE JE VÝSLEDEK ? :O))", i kdyz tam mas teho smajla, tak vez ze touto vetou odradis ostatni at se nad timto problemem zabyvaji... Zde ti zatim poradim asi jen tolik: [http://stare.cz/otazky/] a take i: [http://www.phprs.net/forum/pravidla.php]
add C) najdi si muj prispevek z 20.6. 2006 v 15.33, vic asi netreba tomuto dodavat.
hoj.....

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: golfinstudio (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-10, 14:32

Takže, vážení kolegové uživatelé. Přišel jsem na příčinu tohoto problému, leč asi ji neodstraním, to bude muset Pan Lukáš. Jde o to, že pokud nastavíte v konfiguraci pro čtenáře jiný level než základní a v modulu čtenář ho přiřadíte, začne to zlobit a čtenář se nepřihlásí. Martyho pluginy s tím nemají co dělat, i když jsem si myslel zpočátku, že ano. Ale opak je pravdou, timto je Marty očištěn. *usmál se*. Tak že, pro automatickou aktualizaci modulu čtenáři, aby jste to každej večer nemuseli nastavovat přes hromadnou upravu levelu si nastavte v konfiguraci základní level a vždy ponechejte novým čtenářům základní level. Vím, je to škoda, že se tímto nevyužije levelsystem, ale bohužel víc s tím osobně neudělám. Otestoval jsem to u sebe na golfinstudiu a zatim vše šlape. Čtenáři se u mne mohou logovat a odpojovat dle libosti. Doufam, že to vydrží.

PS: po delším zkoumání jsem ještě přišel na jednu věc. Musel jsem přidat k základnímu levelu jeden další a teprva potom to funguje. A pozor, v konfiguraci to proklikejte a opet nastavte zakl. level. a aspon jednou v modulu ctenari nastavte hromadnej level pro všechny - základní level. Teprve potom mi to i na lokalu dobře funguje. uff. I s Martyho pluginy (novýčtenář, online čtenář a chat).

Golfin***[http://www.rpgstudio.eu]



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava golfinstudio v 10.08.2006 15:05.

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-10, 17:40

Tak tento probém sa mi nepodarilo nasimulovať. Nastavil som registrovaným základný level 2, hromadne priradil tento level všetkým čitateľom a registrácia aj prihlásenie mi funguje bez najmenších problémov.

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-29, 00:30

A je ten problém zde opět. Zdá se že to bude nějaký standardní problém phpprs. Asi by se tím měl někdo fundovaný zabývat. Jako čtenář se mi lze registrovat, ale né přihlásit. Nestalo se mě to porvé.

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-29, 00:45

Jako nový čtenář se objeví, ale nejde se přihlásit. Když se v admin sekci zvolý hromadná ůprava čtenářů je tento zaregistrovaný čtenář zařazen ke čtenářům u může se přihlásit.

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-29, 13:24

archie napísal/a:
-------------------------------------------------------
> A je ten problém zde opět. Zdá se že to bude
> nějaký standardní problém phpprs.

Čože??? Pochybujem, problém bude skôr súvisieť s konfiguráciou, databázou alebo kombináciou pluginov.

> Asi by se tím měl někdo fundovaný zabývat.

O pár príspevkov vyššie som písal, že uvedený postup (od goldfinstudio), ktorý vedie k chybe som skúšal niekoľkokrát testovať a na žiadny problám som nenarazil. Zváštne že mne to funguje a tebe nie, nemyslíš? Takže kde je potom chyba? V čom sa líšia naše distribúcie? Zverejnite krok za krokom *presný* postup ako ste sa ku chybe dostali (na default distribúcii). To je základ, plus podrobný popis prostredia (php databáza) na ktorom k chybe došlo. Bez toho sa nepohneme. Ak ten postup vyhodí chybu aj u mňa, môžeme sa baviť o chybe v phpRS.

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-29, 14:01

> A odstraním to tak, že administaraci ve čtenáři je vypsáno v tabulce 5registrovaných jménama.
> Ale v "celkem čtenářů" jich mám 6.

Tu by som začal. Pri registrácii sa to asi uloží nekorektne a potom zlyháva prihlásenie. Zameral by som za na proces registrácie, chyba bude IMHO práve tam. Môžeš vytvoriť čistú inštaláciu phpRS a vyskúšať to tam? Bez pluginov, proste fakt čisté distro, nech to môžeme overiť.

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-29, 20:04

Pokud jsem se někoho dotknul, ohledně mého vyjádření chyby v phpRS. Musím uvézt na správnou míru. phpRS je nej ve všech směrech, nejvíc si cením rychlé reakce na dotazy, problémy, prostě na všechno co se točí kolem phprs tady na foru. Samozřejmě i tvé práce (času). Kdybych z těchto mnoha důvodů o tom nebyl přesvědčený, tak tento rs nepoužívám. A to, že jsem napsal, že to bude chyba phprs jsem si v daný okamžik neuvědomil onu realitu, že něco jinýho je holý rs a další věc je po instalaci několika pluginů. Pokusím se na to zaměřit, který z pluginů by to mohl dělat.

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-29, 22:12

No nejaká chyba závislá na prostredí tam možno je (aj keď pochybujem), aby sme to mohli vylúčiť treba najprv test v rovnakom prostredí kde došlo k chybe, len na čistej distribúcii.

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-30, 11:10

Nevykašlal jsem se na to. Zkouším.

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-02, 21:45

Nemůžu nic jiného zjistit než to co popisuje golfinstudio.
Mám nainstalovaný phprs280. Všechno funguje ok, ale jen do toho okamžiku než přiřadím registrovaným čtenářům jiný level než vložený při instalaci (t.j.základní). Jak změním registrovaným čtenářům základní level na jiný, tak se sice zaregistrují, ale registrace nelze využít hned ani se nelze přihlásit později. Jsem ochoten v tom laborovat dál, ale problém sám neodstraním.

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-02, 22:00

Při číslování levelů je možné použít např. základní(1), další(10), další(20). Nebo je třeba dodržovat číselnou řadu bez mezer?

Re: Nefunkční registrace čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-04, 13:26

Čísla levelu nemusia byť za sebou. Znovu som skúsil nastavovať levely, žiadna chyba.
PS: Mám to chápať tak, že pri tá popisovaná chyba nastane aj pri novej čistej inštalácii?

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:2 z 4


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.