KForum : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně KFora?
phpRS - redakční a informační systém
Správa, kontrola a mazání příspěvků
Zaslán uživatelem/kou: z.kolda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-07, 10:20

Chybí mi tu nějaká hlavní správa veškerých témat a příspěvků, třeba nebo asi určitě v adminu. Samozřejmě jen osobou s předem určenými právy. Takhle si příspěvky může mazat akorát ten, co je zadal. A pokud se tam objeví nějakej nevhodnej příspěvek, tak smůla. Jestli to tam někde je a já jsem to přehlédl, tak sorry. Jestli ne, tak to dávám jako návrh na vylepšení.

Re: Správa, kontrola a mazání příspěvků
Zaslán uživatelem/kou: Sepa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-13, 16:49

Samozřejmě může upravovat příspěvky ten kdo je určen jako moderátor. Je pravda že to ale není v adminu, ale normálně když jsi ve foru a jsi přihlášen jako moderátor tak se ti zobrazuje u každého příspěvku ikona editace, jako bys byl autor příspěvku.

== Sepa ===== [ www.vectraweb.net ] ==
--- ICQ [ 57171581 ]
--- Skype [ Sepa_cz ]
==============================

| vectra.cz | seps.cz | e-poptavka.com | spotrebak | sepsova.com |

Re: Správa, kontrola a mazání příspěvků
Zaslán uživatelem/kou: z.kolda (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-14, 15:01

Ale já myslím z pohledu administrátora. Je tam sice možnost nastavit při vytvoření nové kategorie jako moderátora administrátora, ale pak už se nějak nemůžu dostat k úpravám a mazání přímo ve fóru. Jestli by to nešlo nějak upravit nějak jinak. O téma výš (Moderátor při zadávání nového tématu) jsem koukal na další zajímavou myšlenku a možná by to nebylo od věci, kdyby vlastně už pri vytváření kategorií v adminu se mohl místo admina nebo redaktora apod. nastavit někdo ze čtenářů, protože abych mohl přispívat do fóra, tak stejně se musím jako čtenář registrovat, takže bych vlastně nastavil sebe. A jestli by to pak fungovalo, že bych měl totální přístup k úpravám příspěvků ve všech tématech v dané kategorii.
A nebo aby tam fungovalo nějaký propojení na příhlášení, že když jsem přihlášen v adminu, že bych byl zároveň přihlášen i do fora a mohl bych si tam mazat a upravovat dle libosti ve všech tématech a dotazech(takhle to funguje u galerie v 265, kde si s tím teďka hraju).
A teď nevim, mám to napsat sem nebo k tomu druhýmu, ale když už jsem se tady rozepsal... Je to vlastně k tomu tématu výše (Moderátor při zadávání nového tématu). Nešlo by to udělat tak, aby při zadávání nového tématu se vůbec neobjevoval seznam přihlášených, ale rovnou by se automaticky nastavil jako moderátor ten, co to téma zadává a je aktuálně přihlášen. A třeba by se mohl navíc jako hlavní moderátor nastavit zároveň automaticky rovnou nějakej ten admin.
Tak teď doufám, že jsem to nenapsal moc chaoticky. Je to zas pár nápadů, myšlenek, který bohužel nemůžu realizovat v praxi, páč jsem se ještě nenaučil PHP. Ale jen co budu mít konečně compa doma...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava z.kolda v 14.03.2005 15:03.

Re: Správa, kontrola a mazání příspěvků
Zaslán uživatelem/kou: msteve (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-14, 17:57

Viem co mas na mysli aby molo mozne prezerat aj diskusne prispevky a upravovat mazat a pod. Takze chcem to spravit ale az v blizkej buducnosti.

MSteve
WEB: Webinfo
Shop: E-shop ---
Reklamný Systém Webinfo:Reklama WebInfo

Shop: Shop-Webinfo
phpRS systems: [url=http://ww.webinfo.sk/referencie.php[/url]
ICQ: 285553903
Skype : msteve1

Re: Správa, kontrola a mazání příspěvků
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-21, 16:07

z.kolda napsal/a:
-------------------------------------------------------
> 14.03. 15:03.

Nevím jestli jsem přesně odchytil vše, ale ač o hodně měsíců (a verzí jak koukám) později, zkusím na část odpovědět.
V admin rozhraní ty možnosti údržby až na úroveň jednotlivých příspěvků nejsou, když jsem to psal, připadly mně tam zbytečné. Vývoj šel jinou cestou. Příspěvky má možnost udržovat automaticky ten co dané téma založil + zvolený moderátor (rozdělaná je možnost neurčitého počtu moderátorů).
Automatické propojení na admina by pak trochu znehodnotilo právě tento postup práv.

Přiznávám, že nějaký hlavní "promazávač" by asi nebyl k zahození. Přidám si to do toho dlouhého seznamu.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.