KForum : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně KFora?
phpRS - redakční a informační systém
Kforum1.2.2 nezobrazuje v bloku
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-28, 19:07

Používám phprs280, Kforum 1.2.2. jsem přiinstaloval nedávno. Zdá se, že forum funguje normálně.Chtěl jsem zobrazovat příspěvky v bloku. Nezobrazí se ani tento blok ani nic dál za ním. Poraďte na co se zaměřit. Dík

Re: Kforum1.2.2 nezobrazuje v bloku
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-29, 00:51

Pokud jsi stáhnul oficiální verzi KForum 1.2.2, tak je určena pro phpRS 2.6.5 a pod 2.8.0 by neměla jet vůbec.

Takže máš některou z předělaných neoficiálních verzí (to neznamená, že je špatná) a v tom případě by bylo potřeba říct odkud je a trochu víc specifikovat problém.

Popřípadě link na web ať vidím co to dělá/nedělá.

Testovací verzi KForum 1.3.0 pro 280 postupně dodělávám a je ke zkoušení na [http://www.saton.cz/rs280] ... počítám, tak ještě týden než vyhodím základ na download.

Re: Kforum1.2.2 nezobrazuje v bloku
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-29, 01:13

Asi počkám na verzi pro phprs2800 a pak se vrhnu na testování. Kubajs makej :-)))

Re: Kforum1.2.2 nezobrazuje v bloku
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-29, 01:22

Odkaz na stranky je zbytečný. Pokud zvolím blok jako první v levém sloupci, tak se dál nic nezobrazí. Kdzž ho zvolím na jinám místě , tak se zobrazí všechno před ním, ale za ním dál nic , ani blok Kfora. Jestli ti to pomůže v tvorbě, dám ti přes soukr.mail přístup do admin sekce.

Re: Kforum1.2.2 nezobrazuje v bloku
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-29, 02:26

Verzi kterou mam nainstalovanou se da stahnout (dal jsem to sem) tady /[http://www.primacafe.cz/]

Nebuďte smutní, ke stažení odkaz jsem zrušil. Na cestě v dohlednu je KForum pro phpRS280. Na svědomí ji má kubajs, tak se máme na co těšit.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava archie v 04.09.2006 05:15.

Re: Kforum1.2.2 nezobrazuje v bloku
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-01, 04:07

Tak nevím jestli jsem download nového Kfóra někde nepřehlédl. Ale vypadá to, že nová verze někde ustrnula.

Re: Kforum1.2.2 nezobrazuje v bloku
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-01, 07:07

Musím dodělat ještě scripty na vytvoření db a přechod ze staré verze. Jen teď chodím z práce domů tak pozdě, že už na to nemám sílu. Nicméně jsem řekl, že to do konce týdne bude, tak to tentokrát dodržím.

Re: Kforum1.2.2 nezobrazuje v bloku
Zaslán uživatelem/kou: archie (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-01, 12:18

Dík za reakci (odpověď). Jen mě zajímalo v které fázi se nová verze nachází. S tím časem je to všude stejný. Zlatý starý časy, to se takové věci řešili v práci a člověk měl doma plno volného času na zábavu. Kolikrát teď nemáme čas ani sami na sebe a na kamarády.

Re: Kforum1.2.2 nezobrazuje v bloku
Zaslán uživatelem/kou: Kubajs (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-11-01, 14:49

.. to mi povídej :( ... do konce týdne to bude.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.