Interní fórum : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně interního fóra?
phpRS - redakční a informační systém
Kam zkopírovat styl.txt
Zaslán uživatelem/kou: states (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-05, 22:39

Ahoj, snažím se zprovoznit fórum 1.2.0.1 a nevím si rady s touto větou z návodu : Nakonec, vzhledem k tomu, že vzhled fora je alespoň v té externí části ovládán
částečně styly, je potřeba ještě do stylu Vašeho lengine přidat obsah textového
souboru styl.txt.

Zkopíroval jsem to do ccs stylu který používám freestyle.css a háže mi to tuto hlášku :

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: clayout in /data/kutiltip/html/image/freestyle/lengine.php on line 20

Co dělám blbě ?

Díky za každou radu.

States

Re: Kam zkopírovat styl.txt
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-06, 00:59

to nejspíše nemá se styly nic společného ..
zkuste je klidně zase odmazat, a pokud to tím nebylo, tak se bude chyba zobrazovat dále.

není mi moc jasné, proč by se neměla načíst tahle třída v souboru lengine.php

zkuste přidat do souboru config.php v rootu webu, kde máte uloženy ostatní proměnné phpRS tenhle řádek:

$verzephpRS="235";

(předpokládám, že používáte verzi 235)

případně, kdyby to nebylo tak:

$verzephpRS="255";

případně zkuste verzi fora 1.3.0


Re: Kam zkopírovat styl.txt
Zaslán uživatelem/kou: states (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-06, 15:57

Díky, nainstaloval jsem si 1.3.0 a potíže zmizely. Ještě jeden dotaz, když chci, aby v diskuzi byly povoleny i jiné tagy, než jsou standardně nastaveny, konkrétně <a href=""></a> - aby šly přidávat odkazy na www stránky, kde se to upravuje. Našel jsem : $tag = Array("b", "u", "i",); v intforum.php, ale když jsem přidla "a href", tak nic.

Díky zaradu(y)

States

Re: Kam zkopírovat styl.txt
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-07, 15:33

Tohle bohužel zatím nejde, tuhle část jsem si odněkud vypůjčil (od nějakého jiného phpRS-áka, který tak snad ošetřil knihu návštěv, či co. Ani si to už nepamatuju, ale autorovi díky ;-) Ovšem umí to jen párové tagy, které se liší jen tím lomítkem před druhým.)
Výhledově to nějak předělám, ale teď mám dost problém jak si vyřešit přístup na net, takže zatím nestíhám.

Re: Kam zkopírovat styl.txt
Zaslán uživatelem/kou: js (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-02-12, 02:00

..no to vkládání odkazů jsem taky řešil,překopal jsem soubor KIFoFce.php a KIFoConf.php a udělal tzv.pseudo tagy jako např.zde: [http://www.phprs.net/forum/help.php] ....ještě to forum zabalím,napíšu instalaci a do soboty večer hodím na web.....:-)

js
WEB: [http://www.artnews.cz]
ICQ: 241645920



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.