Interní fórum : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně interního fóra?
phpRS - redakční a informační systém
Prava pro uzivatele
Zaslán uživatelem/kou: trejlu (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-03, 14:29

Dobry den,
prosim o radu jak resit nasled.problem:
- potrebuji omezit prohlizeni inter.fora pro uzivatele - nektere autory ( skoda, ze volba nezobrazuje)
- nejlepe zakazat zobrazeni v admin menu
Upravy - mazani apod. jsem nasel.

Diky

Ludek Trejbal

Re: Prava pro uzivatele
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-04, 00:12

v intforu je predpokladano, ze kdo ma pravo do adminsekce, ma pravo i do adminfora.

(pristupova prava: 1 = dle nastaveni v administraci; 2 = uplne vsichni; 3 = pouze admin)

takze jedine omezit prava autorum v adminsekci ==> 1

vic mne skutecne nenapada

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Prava pro uzivatele
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-06, 22:19

pokud je mi známo, tak lze poměrně snadno v administraci povolit/nepovolit vstup do interního fora kterémukoliv uživateli jednotlivě (ostatně jako u kteréhokoliv jiného pluginu). Pokud nemá přístup k administraci uživatelů (což autoři nemívají) tak to nemůže změnit. Ale položka v AdminMenu se mu zobrazí, (to se nastavuje v configu napevno), ovšem nedostane se do ní. Tato informace jistě funguje ve verzi 255, do další verze jsem zatím nepokročil. :-(

Re: Prava pro uzivatele
Zaslán uživatelem/kou: trejlu (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-06, 22:29

Presne to jsem ocekaval, ale pluginy interni zpravy a interni forum se mi v nastaveni prav autoru nenabizi. Ostatni pluginy ano. Povazoval jsem to za cilene a hledal jinou cestu. Pokud jsem vasi radu pochopil, mela by se mi moznost povolit zobrazeni autorum objevit v nastaveni prav? Tato moznost by plne vyhovovala. Pro ilustraci jde o skolni stranky a potrebuji autory = zaky a ucitele. Samozrejme pro prvni jmenovane chci omezit zobrazeni interniho fora.
Zkusim odinstalovat a znovu instalovat pluginy. Asi jsem nekde udelat chybu.
Ludek Trejbal
phpRS 2.6.5
intforum 2.0.1



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava trejlu v 06.07.2005 23:59.

Re: Prava pro uzivatele
Zaslán uživatelem/kou: trejlu (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-07, 00:03

Uz vse funguje jak ma. Nastavil jsem v plugin.php // pristupova prava; 1 = jen admin. modul, $pi_pristup="1";
Jako admin mohu jednotlivym redaktorum a autorum selektivne povolit v admin menu.
Pravdepodobne jsem klikl na tlacitko primo v pluginu= povolit vsem.
Omlouvam se za zbytecne sachy.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.