Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
Přehled galerií - chybné řazení od nejstarších (WAS: Chyba)
Zaslán uživatelem/kou: Mates77 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-02-27, 15:41

Zdravím všechny.

Prosím potřeboval bych poradit. Zničeho nic se mi začal přehled galerií zobrazovat od ejstarších přidaných a to bez jakéhokoliv zásahu. Vždy se to zobrazovalo od nejnovějších. Hledal jsem zde na fóru všude možně, ale nic jsem nenašel. Používám galerii 0.99.100

Prosím poraďte, děkuji.

Pokud se zajímáte o hasičský sport, tak zde: [http://www.sdhdvorce.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 27.02.2007 15:49.

Re: Přehled galerií - chybné řazení od nejstarších (WAS: Chyba)
Zaslán uživatelem/kou: šimi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-30, 11:37

Mám stejný problém taky se mi zobrazují starší galerie na 1. místě co s tím? pls potřeboval bych poradit dík.

Re: Přehled galerií - chybné řazení od nejstarších (WAS: Chyba)
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-30, 11:47

nahraď "asc" za "desc"

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Přehled galerií - chybné řazení od nejstarších (WAS: Chyba)
Zaslán uživatelem/kou: šimi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-30, 11:56

už jsem to našel ve starších příspěvcích. Doufám že je to ono, ale mě to funguje

upravit v souboru gal_fnc_galerie.php

$dotaz_galerie=mysql_query("select distinct gal.gallery_id,gal.gallery_zobrazeni,gal.gallery_title,gal.gallery_user_id,gal.gallery_description,g al.gallery_admin,gal.gallery_zalozeni,gal.gallery_uprava,gal.gallery_zobrazit from ".$GLOBALS["rspredpona"]."gallery as gal,".$GLOBALS["rspredpona"]."media as med where med.media_smazano!=1 and gal.gallery_delete!=1 AND gal.gallery_id=med.media_gallery_id order by gal.gallery_id limit $kdezacit,".$GLOBALS["galerie"]["strankovani"]."",$GLOBALS["dbspojeni"]);

na

$dotaz_galerie=mysql_query("select distinct gal.gallery_id,gal.gallery_zobrazeni,gal.gallery_title,gal.gallery_user_id,gal.gallery_description,
gal.gallery_admin,gal.gallery_zalozeni,gal.gallery_uprava,gal.gallery_zobrazit from ".$GLOBALS["rspredpona"]."gallery as gal,".$GLOBALS["rspredpona"]."media as med where med.media_smazano!=1 and gal.gallery_delete!=1 AND gal.gallery_id=med.media_gallery_id order by gal.gallery_uprava desc limit $kdezacit,".$GLOBALS["galerie"]["strankovani"]."",$GLOBALS["dbspojeni"]);



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava šimi v 30.03.2007 11:57.

Re: Přehled galerií - chybné řazení od nejstarších (WAS: Chyba)
Zaslán uživatelem/kou: Mates77 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-03-30, 16:25

Tak bohužel nepomáhá vůbec nic. Poslední možnost je asi upgrade na novější verzi, ale mám strach, abych nepřišel o celou galerii.
Můžete mi prosím někdo popsat jak provést upgrade pěkně krok za krokem? Jsem asi tupej, ale návod, který je uveden na netu vůbec nechápu.

Předem velice děkuji.

Pokud se zajímáte o hasičský sport, tak zde: [http://www.sdhdvorce.cz]

Re: Přehled galerií - chybné řazení od nejstarších (WAS: Chyba)
Zaslán uživatelem/kou: Hetleke (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-05-06, 11:04

Mám presne ten istý problém. Galéria 0.99.500. Nerobil som žiadne úpravy. Keď som po dlhšej dobe dne pridal novú galériu hodilo ju na druhé miesto. Horeuvedenú zmenu kódu (ktorú napísal šimi) som mal už dávno. Neviem kde môže byť problém?

Re: Přehled galerií - chybné řazení od nejstarších (WAS: Chyba)
Zaslán uživatelem/kou: Hetleke (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-05-11, 10:17

opäť žiadna reakcia :(((((

Re: Přehled galerií - chybné řazení od nejstarších (WAS: Chyba)
Zaslán uživatelem/kou: salonky (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-05-18, 11:32

Mal som ten istý problém, ale v bloku pre posledný pridaný obrázok a tiež do sivisí s radením obrázkov

zmenil som tam výberový dotaz pre najnovší obrázok, problém bude v databázových tabuľkách myslím

skús upraviť sql dotaz tak, aby si nepouzival radenie obrázkov

pozri tento link: [http://www.phprs.net/forum/read.php?7,27207]

www.smidka.sk
www.upsvarsl.sk
www.zdruzeniepcola.org
www.marmon.sk



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.