Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
Problém se smazanou galerii
Zaslán uživatelem/kou: js (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-11, 22:37

Mám jeden dotaz na Michálka....
Jak je možný,že pří smazání celé galerie(galerie 0.99.500d) ,se sice galerie a obrázky smažou,ale už se nevymažou komentáře k obrázkům ?
Kdybych nekontroloval jednou za čas komentáře,ani bych si toho nevšiml....komentáře sice v admin menu galerie zmizí,ale zůstane zde výšší počet než je zobrazen.Takhle musí člověk přejít přímo do phpmyadmin aby to vymazal....

..pokud se komentáře automaticky nemažou,nešlo by dát při mazání galerie(obrázků) nějakou hlášku,že komentáře se nevymazávají,jen zmizí ze zobrazení a že admin je musí ručně přes phpmyadmin vymazat ?

Re: Problém se smazanou galerii
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-11, 22:47

Je to bug. Co víc napsat.

Snad jen... Zkoušel si někdy mazat článek v phpRS a potom kouknout do databáze jestli se vymazaly i komentáře k tomu článku? :-) Taky stejnej bug.

Samozřejmě že to bude opravený.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Problém se smazanou galerii
Zaslán uživatelem/kou: js (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-11, 22:59

o phprs a komentářích vím,jen jsem si myslel,že v galerii je to opravený :-))

..ale přesto dík za odpověď,přeju mnoho zdaru v překopávání a tvorbě budoucí galerie......

Re: Problém se smazanou galerii
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-08-11, 23:04

To víš, domyslet, že mám načíst při mazání galerie čísla obrázků v ní, smazat komentáře k těm obrázkům, pak smazat náhled a obrázek fyzicky ze serveru, pak je vymazat z databáze a teprve pak vymazat galerii z databáze dá fušku :-) A ještě ošetřit chybový hlášky... uff :-)

A jinak díky. Snad budou všichni spokojený.

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.