Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
"Nepodarilo sa obrázok pridať."
Zaslán uživatelem/kou: peco (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-09, 15:16

Dobry den.
chcel by som vas poprosit o radu s externou galeriou ktora bezi u mna na phpRS 2.6.5

konkretne ide o tieto problemy:

1) po zalozeni galerie mi vypise hlasku ze galeria zalozena. to by bolo ok. ale ked nasledne kliknem na prehlad galerii, ziadna tam nieje. (mozno to je tym ze tam neni ziadny obrazok, neviem)

2) vkladanie obrazkov.
skusal som obrazok vlozit do galerie vsetky moznostami ktore tento plugin ponuka( jeden obrazok, viac, rozsirene, cez ftp) a ani jednym sa mi nepodarilo obrazok vlozit. vzdy dostanem odpoved : "Nepodarilo sa obrázok pridať." po pripade ked som vkladal cez ftp: "najmenej jeden obrazok nesplna kriteria...."
pritom som vkladal obrazky mensie ako 100kB, s rozlisenim 1024x768 a mensim. galeria nepriesla max. povolenu velkost pri vkladani viacerych obr.
ani fyzicky sa na web nic nekopiruje

po precitany si help fora k pluginu galeria som sa dozvedel ze treba povolit chmod 777 na adresar gallery co som spravil, no moj problem sa nevyriesil.

3) prehlad kategorii:
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /gal_funkce/gal_fnc_kategorie.php on line 32
na tom riadku sa nachadza: " $pocet=mysql_fetch_array($vyber);"

prehlad galerii z clankov funguje ok.(aspon nieco :)))

Za kazdu radu vam uz vopred dakujem. S pozdravom PECO


PS: vyhladavanie som skusal, ale vsetky debaty o tychto problemoch boli zahovorene a k rieseniu som sa nedocital.

Re: "Nepodarilo sa obrázok pridať."
Zaslán uživatelem/kou: golfinstudio (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-02, 08:55

Také mám stejný problém. Na forpsi pod platformou windows se ovšem mus použít nastavená složka od administrátora hostingu. I když má plná práva, do galerie nelze vložit obrázek jakýmkoliv způsobem a z jakehokoliv prohlížeče. Jediné co dokáže je, tam ten obrázek fizycky opravdu nahrát, ovšem phjp scp nedokaže zapsat do DB, že tam je.

Golfin***[http://www.rpgstudio.eu]

Re: "Nepodarilo sa obrázok pridať."
Zaslán uživatelem/kou: peco (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-20, 23:24

Tak po pol roku skusim tento problem o5 vytiahnut hore.


o5 som skusal vyhladavanie, ale o5 som sa k nicomu co by pomohlo nedopatral. preto to skusam takto.

Za pomoc uz vopred dakujem

[http://www.grbarcieta.sk]

Re: "Nepodarilo sa obrázok pridať."
Zaslán uživatelem/kou: okoun (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-21, 16:27

mam naprosto stejny problem. taky nevim jak z toho vybruslit

Re: "Nepodarilo sa obrázok pridať."
Zaslán uživatelem/kou: golfinstudio (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-21, 16:41

No, vyřešil jsem to nejjednoduší možností, phprs galerii jsem vymazal a nahradil ji starou jakousi galerií, která sice neumí dost věcí, ale je jistá. Bohužel Forpsi moc vstříc nevychází, i když je to placená forma.

Golfin***[http://www.rpgstudio.eu]

Re: "Nepodarilo sa obrázok pridať."
Zaslán uživatelem/kou: okoun (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-01-21, 17:03

jakou ? kde ji najdu ?



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.