Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: alex (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-14, 14:05

Mám tu zase problém a nevím, jak ho vyřešit.
Když chci přidat obrázek do galerie a stisknu Upload nového obrázku, zobrazí se tyto dvě chyby:

Warning: move_uploaded_file(gallery/200511141356_158_dooffy_tuning_table.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in /DISK3/WWW/cvikr.info/www/admin/aimggal.php on line 547

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/DISK2/TMP/phpl3VPut' to 'gallery/200511141356_158_dooffy_tuning_table.jpg' in /DISK3/WWW/cvikr.info/www/admin/aimggal.php on line 547


Zkoušel jsem už smazat a znovu vytvořit tabulky ke galerii, také jsem tam vložil původní soubor aimggal.php

Mám phpRS 2.6.5, hosting na pipni.cz

Dík.

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-14, 14:12

Permission denied ....

a další komu nefunguje vyhledávání....-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: alex (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-14, 14:21

A z toho vyplývá co?

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: aldo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-14, 14:40

To bych taky rád věděl.
Háže mi to stejnou hlášku

aldo
www.horskesporty.cz
www.jaxa.cz

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: alex (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-14, 16:02

U koho máte hosting? Taky u pipni.cz?

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: aldo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-14, 19:17

Ne, u BANAN.cz

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-14, 19:55

alex napsal/a:
-------------------------------------------------------
> A z toho vyplývá co?

z toho vyplývá to, že tohle forum má vyhledávání...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: alex (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-15, 14:05

To tak. Já myslel, že mi nefunguje nějaké vyhledávání na mých stránkách.
Vyhledávat jsem zkoušel, ale nějak se mi to nepodařilo najít, asi jsem tedy špatně hledal. Takže se omlouvám za založení tohoto zbytečného tématu a jdu hledat pořádně. ;-)

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: honzasevcik (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-11, 11:32

Musíte nastavit Chmod složky image na 0777

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: kurre (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-31, 09:58

Jak nastavím ten Chmod? Mohli by ste mi poradit, když chci vložit obrázek tak mi to hlásí tuto hlášku:


Warning: move_uploaded_file(gallery/1136018054_01.jpg) [function.move-uploaded-file.php]: failed to open stream: Permission denied in /home/free/ic.cz/c/comedymovies/root/www/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 17

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file.php]: Unable to move '/tmp/phpXcB1dT' to 'gallery/1136018054_01.jpg' in /home/free/ic.cz/c/comedymovies/root/www/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 17

Warning: copy(gallery/1136018054_01.jpg) [function.copy.php]: failed to open stream: No such file or directory in /home/free/ic.cz/c/comedymovies/root/www/gal_funkce/gal_fnc_obrazky.php on line 18


Nevíte někdo?

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-31, 10:24

Třeba takhle: [http://www.phprs.net/forum/read.php?28,4584,4598#msg-4598]. S vyhledáváním práce na 5 minut. Nedivím se JanVarovi, že je na takové dotazy tak alergický.

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: jiricek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-11, 09:43

Pokud mas hosting na woknech tak si s chmodem ani s Totalcommanderem neskrtnes a musis kontaktovat providera, aby Ti prava nastavil on. Obzvlast matouci je to, ze totalcommander zobrazuje (alespon mne) u vsech adresaru a souboru -777, uploadovat soubory pres FTP lze bez problemu a presto tam PHP nemuze zapisovat a hlasi Permission denied. Vyhledaval a zkousel jsem tri hodiny a nic, pak jsem hodil dotaz na providera a bylo vse jasne...

Re: Nelze vložit obrázek do galerie
Zaslán uživatelem/kou: T_m (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-24, 09:05

Napíšu to sem, ikdyž se probíraného (a často opakovaného) chmodu 777 netýká.
Prakticky všichni čtenáři mohou do galerie přidávat obrázky a myslím, že bez problémů (= nikdo si neztěžoval). Ale jeden čtenář tam obrázky není schopen nahrát. Původně mu to šlo prý jen po jedené, teď už vůbec. Na můj dotaz co má za prohlížeč, tak prý Operu. Protože tam vím, že některé věci fungují poněkud nestandardně, doporučil jsem mu FF, popř. v krajní nouzi IE. ALE problém na jeho straně přetrvává pořád. Proč ? Na straně konfigurace a serveru změny nebyly a pokud vím, tak se jedná o jediný případ z mnoha čtenářů ...



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.