Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
Zaseknuty obrazek v nahledu na galerii
Zaslán uživatelem/kou: safa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-22, 00:06

Zdravicko panove (a samozrejme jsou-li tak také dámy).

Po cele rade drobnosti s doladenim webu a layoutu, se kterymi jsem si vicemene poradil, mam problem s nimz si rady nevim.

Pri nainstalovani PhpRS a galerie jsem si vytvoril prvni galerii, do ni dal zkusebni obrazek a s timto jedinym obrazkem v galerii se jak zkouset "Systémový blok: Gallery". Vsechno fungovalo bez problemu az do te doby, nez jsem onen pokusny obrazek jakoz i pokusnou galerii SMAZAL a udelal nekolik novych galerii, tentokrat jiz se spravnym obsahem.

V galeriich jako takovych problem neni, obrazek i galerie zmizeli. Problem je ovsem v onom bloku, ktery tvrdosijne zobrazuje onen puvodni pokusny obrazek, presto ze prislusna galeria a ani onen obrazek tam jiz davno neni.

Predpokladam, ze nahled v BLOKu by mel zobrazovat nahodny nebo nejoblibenejsi obrazek z galerie, nevite jak bych ho mohl odbrzdit (resetovat ;-) ) aby zase zacal pracovat jak ma ? Zkousel jsem ho dezaktivovat i smazat a vytvorit novy ... nebylo to nic platne ;-( .

Viz: [http://abbafc.abbaworldrevival.com/index.php]

Re: Zaseknuty obrazek v nahledu na galerii
Zaslán uživatelem/kou: Jakez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-23, 10:08

Zkus dát jako název systémového bloku bloku toto: nahodny_Galerie a pak by se ti měly obrázky náhodně měnit. Samozřejmě, že místo "Galerie" tam můžeš napsat cokoli.

Re: Zaseknuty obrazek v nahledu na galerii
Zaslán uživatelem/kou: safa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-23, 14:17

... mmnojo, uz to chodi ! DIKY MOC !

Re: Zaseknuty obrazek v nahledu na galerii
Zaslán uživatelem/kou: Kniga (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-01, 02:00

kam se to ma napsat? do nazvu systemoveho bloku? to jako kdyz si v adminu phpRS zalozim novy blok tak tam mám dat do napisu todle? to mi nefacha :(
Spis to prijde jinam, ale kam? nekam do kodu, ale kam...



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.