Galerie : phpRS Fórum
Máte dotaz ohledně doplňku Galerie?
phpRS - redakční a informační systém
phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: kokso (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-23, 18:50

Neviem kde moze byt problem, ale vobec sa mi na strankach nemenia obrazky (Systémový blok: Gallery - obrázek). Poradi niekto ako na to.

infotv.sk


Dik.



Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: martinf (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-24, 17:25

tento blok zobrazuje buď poslední obrázek a nebo náhodný

Martin Fous [http://www.zsjvm.cz]

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: kokso (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-24, 18:24

Prave v tom je problem, ze to zobrazuje stale len ten prvy pridany obrazok do gal. (id1) Aj ked nastavim zobrazovanie nahodne.

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: martinf (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-26, 10:15

Tak si to v souboru ablok v úvodu uprav na pevno:
$obrazek=mysql_query("SELECT * FROM ".$GLOBALS["rspredpona"]."media where media_smazano!=\"1\" ORDER BY RAND() LIMIT 1",$GLOBALS["dbspojeni"]);


Martin Fous [http://www.zsjvm.cz]

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: jtfcobra (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-11, 11:20

Nemohu zprovoznit databazi jak na to dekuji

Pise mi to Administrátor galerii nenainstaloval/neaktivoval.


Co ma s tim delat dekuji

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: Tom_AG (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-11, 11:46

V administraci aktivovat galerii ;-)

Tom_AG
www.Stříbro.net

phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: uhliva (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-13, 00:07

Zdravím! Mám jeden problém s phprs gallery, je to prkotina, týká se systémového bloku Gallery-obrázek. Pokud přidávám nový blok, který nastavím na systémový blok Gallery-obrázek, tak se mi nezobrazuje nadpis bloku. Nevím proč... Děkuji za odpověď.

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-13, 17:54

nazev musi byt ve stylu "nahodny_Nazev bloku" nebo "nejnovejsi_Nazev Bloku"

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: uhliva (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-13, 18:23

Díky!

phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: vipe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-24, 12:38

Mám problém a už na něm trávím týden pár věcí jsem rozchodil a zbývá skoro poslední. Nefunkční interní galerie při nahrávání obrázku z admin menu to hází hlášku:

Warning: getimagesize(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp/phpmuXuZz) is not within the allowed path(s): (/admin/accounts/xxxx/data/www/w2w) in /admin/accounts/xxxx/data/www/w2w/admin/aimggal.php on line 519

Warning: getimagesize(/tmp/phpmuXuZz): failed to open stream: Operation not permitted in /admin/accounts/xxxx/data/www/w2w/admin/aimggal.php on line 519

Secure error: Systém nemůže najít uploadovaný soubor nebo nemůže identifikovat formátu souboru!

nevíte někdo řešení prosím?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Druhý problém nefunkční phpRS Gallery v admin menu se sice zobrazí phpRS Gallery kde je menu
Konfigurace galerie - Správa galerií - Správa komentářů - Správa kategorií
ale to je vše , v konfiguraci si to vše nastavím, ve správě kategorií si založím kategorii a tím to hasne dál už se nedá nic udělat.
Nemáte někdo návod jak to zprovoznit prosím?


*************************
Když můžu tak pomůžu.

www.getzclub.net

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: bkv (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-24, 15:50


Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: vipe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-24, 21:29

Odkazem na galerii se rozumí přidáním do hlavního menu odkaz na gallery.php? Jestli ano tak to hází hlášku

Warning: fopen(): open_basedir restriction in effect. File(/gal_sablony_cz/galerie_chyba.php) is not within the allowed path(s): (/admin/accounts/xxxx/data/www/w2w) in /admin/accounts/xxxx/data/www/w2w/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 316

Warning: fopen(/gal_sablony_cz/galerie_chyba.php): failed to open stream: Operation not permitted in /admin/accounts/xxxx/data/www/w2w/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 316

Warning: filesize(): SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 5050 is not allowed to access / owned by uid 0 in /admin/accounts/xxxx/data/www/w2w/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 317

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /admin/accounts/xxxx/data/www/w2w/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 317

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /admin/accounts/xxxx/data/www/w2w/gal_funkce/gal_fnc_spec.php on line 318

namám ponětí co stim dělat pomozte prosím někdo?

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: vipe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-25, 19:22

už to chodí díky bkv

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: vipe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-07-30, 22:33

Nefunkční
> interní galerie při nahrávání obrázku z admin menu
> to hází hlášku:
>
> Warning: getimagesize(): open_basedir restriction
> in effect. File(/tmp/phpmuXuZz) is not within the
> allowed path(s):
> (/admin/accounts/xxxx/data/www/w2w) in
> /admin/accounts/xxxx/data/www/w2w/admin/aimggal.ph
> p on line 519
>
> Warning: getimagesize(/tmp/phpmuXuZz): failed to
> open stream: Operation not permitted in
> /admin/accounts/xxxx/data/www/w2w/admin/aimggal.ph
> p on line 519
>
> Secure error: Systém nemůže najít uploadovaný
> soubor nebo nemůže identifikovat formátu souboru!
>
> nevíte někdo řešení prosím?
>

Tento problém stále trvá

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: kuzba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-03, 00:04

Ahoj chtel bych se pls zeptat,kde mam nastavit aby se mi nahodny obrazek zobrazoval jen z jedne dane galerie a ne ze vsech zalozenych galerii.Nejake rady jsem tady nasel,ale nejak jsem je nepochopil... :( diky za odpovedi

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-03, 00:32

plugin/gal_admin/ablok.php
switch($rozdel[0]):
  case "nahodny": $podminka="where media_smazano!='1' ORDER BY RAND() LIMIT 1"; break;
  case "nejnovejsi": $podminka="where media_smazano!='1' ORDER BY 'media_id' DESC LIMIT 1"; break;
//  case "nejhodnoceny": break;
 endswitch;

na
switch($rozdel[0]):
  case "nahodny": $podminka="where media_smazano!='1' and media_gallery_id='123' ORDER BY RAND() LIMIT 1"; break;
  case "nejnovejsi": $podminka="where media_smazano!='1' and media_gallery_id='123' ORDER BY 'media_id' DESC LIMIT 1"; break;
//  case "nejhodnoceny": break;
 endswitch;


tedy snad...

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: pary (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-03, 17:36

Take jsem mel tento problem. Mam web prostor u psa. Problem byl v tom ze stranky nejsou ulozeny primo v rootu webu, jsou ulozeny v adresari www. Skrypt galerie hledal adresar tmp pro docasny soubor v rootu webserveru ale ne w adresari www, proto nemel data pro kopirovani. Cili staci v rootu webserveru vytvorit adresar tmp s atributem pro zapisovani a je po problemu.

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: kuzba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-03, 22:18

Diky moc,(to Michalek - zobrazovani jen urcite galerie) tak to funguje.Ted bych to chtel jeste rozsirit.Da se nejak udelat,aby se mi v tom systemovem bloku nahodny obrazek,zobrazoval jen obrazek (bez nazvu obrazku). A dale bych chtel mit jeste jeden sys. blok gallery obrázek, ve kterém se budou nahodne nahodne zobrazovat obrazky ze vsech galerii vyjma te ktera je definovana v tom predchozim sys. bloku.Pro vysvetleni mam stranky ZS podobone jako p.Fous, v jednom sys. bloku chci zobrazovat vtipy z galerie vtipy a v dalsim sys. bloku nahodne obrazky ze vsech ostatnich (skolnich) galerii.Diky moc za rady
PS: Jeste pls rada,jak radit galerie podle data pridani od nejnovejsi po nejstarsi,zatim se to radi obracene...
THX



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava kuzba v 03.08.2005 22:32.

Re: phpRS Gallery
Zaslán uživatelem/kou: (CZ)Acorp (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-08-10, 22:16

Zdravim,chci se zeptat nešlo by nastavit(popř aby to šlo zvolit) datum přidání,autora galerie a aby se tam neukazovalo přihlašovací jméno ale zobrazované jméno(myslím to tak že když přidám článek vypadám jako (CZ)Acorp - jinak účet je Admin) doufám že mě chápete,díky



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.