Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
O tomto fóru
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-26, 07:15

Jsem castym navstevnikem tohoto fora, a urcite nejsem sam...
A taky urcite nejsem sam, koho uz neprekvapi otazka typu: nejde mi uploadnout obrazek, bo: mam problem s kodovanim.
A pri pohledu dnes na klasickou opetovnou otazku v galerii s problemem s nefunkcnosti uploadu, a nasledne odpovedi dotycneho viz: [http://www.phprs.net/forum/read.php?2,18428,18432#msg-18432] , mne napadlo, zda by do tohoto fora neslo neco malo doprogramovat...
Zkusim ted popsat co...
Pokud nekdo zaklada nove tema, tak v nabidce, kde ma kazdy moznost si zatrhnout ze:
Zasílat odpovědi v tomto tématu na můj email a Připojit k tomuto příspěvku můj podpis by mohla byt jeste jedna veticka a mozna i zvyraznena ve zneni:
Zprava pro novacky v PHPRS: Pouzili jste jiz vyhledavani? Vetsina vasich potizi jiz zde byla na 95% resena a vyresena. Nez tedy zde dotaz zadate, zkuste prosim vasi chybu (chybovou hlasku) zkusit zadat do vyhledavani. Dekuji podpis
Mno a tato zpravicka by se objevovala treba zacatecnikum kterri maji mene nez treba 10 reakci v tomto foru.
Co myslite? Nepomohlo by to aspon trochu od neustale se opakujicich se stejnych dotazu? Pokud, ale mate nazor ze nikoliv, povazujte prosim tento navrh za bezpredmetny...
cauky marty


ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava marty v 26.05.2006 07:20.

Re: O tomto fóru
Zaslán uživatelem/kou: jirka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-26, 15:28

Osobně si nemyslím, že ta věta něco vyřeší, ale klidně ji tam přidám. - A dám ji tam na pevno. Oni jsou občas líní všichni. :-)

Jiří Lukáš
webmaster www.supersvet.cz



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.