Ostatní témata (Off Topic témata) : phpRS Fórum
Máte problém s konfigurací počítače? Hledáte nejlepší webhosting pro vaši aplikaci? Nevíte si rady s nějakým zajímavým programátorským oříškem? Týká se dotaz fóra? ... Pokud ano, tak je toto diskuzní fórum určeno právě vám.
phpRS - redakční a informační systém
aukce v phprs
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-13, 17:14

ahojte, nevim kam muj dotaz zaradit, toz jej pisu sem...
Kdysi jsem na netu nasel (a stahl) nedodelany plugin aukce.
bylo to cca pred rokem a pul, a to sem teprve v php byl tezky zacatecnik a ucil jsem se prikazy na urovni ECHO... ;-)
No , ale i tak sem si jej tenkrate preventivne stahl a ulozil , ale jak uz spravne tusite, ted kdyz uz to PHP neco malinko umim, a rad bych si na sve weby dal aukci, tak zaboha to u sebe nemohu nikde najit :-(((
Nevite nekdo tedy o jine ci stejne aukci napsane pro phprs?

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: aukce v phprs
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-13, 17:19

prohledat vlastni archiv... :-)) Ja vim, blbost...



-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: aukce v phprs
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-13, 18:51

ja vim ja prohledal vse.. vsechny CDcka, i domaci PC... jenomze ja behem teho roku a pul 2x tunil notebook az do faze ze ted notak stiha uuplne vse, ale prave proto mam strach ze na starem NB jsem pro uvolneni mista asi nektere php scripty smazal :-((((( aniz bych je stihl zazalohovat :-((((
jezisi to "nasere", ani nevite jak:-(((

Re: aukce v phprs
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-13, 21:56

tohle Ti asi moc nepomůže, ale našel jsem link na minulé forum. Ten web sice existuje, ale články o tom pluginu už ne, stejně tak už není v downloadu. Vytvořil to quatro, našel jsme link na staré forum:
[http://www.supersvet.cz/forum/index.php?akce=Read&pridh=2668]
a potom ještě nějaké známky v googlu, zřejmě o tom byly i články, ale ty už neexistují. Zkusil jsem mu napsat přes "soukromé zprávy" protože tady na foru je ještě registrovaný. Možná na něj bude alespoň někde nějaký mail - jo je tam jeden uvedený, ale nevím jestli funguje. ([email]quattro@haje.cz[/email] <[email]quattro@haje.cz[/email]>) Diskutoval tam s ním Michálek, jestli nemá něco on...
také zřejmě dělal tenhle web [http://www.haje.cz/]. i když to už bude nějaký čas, je tam článek z letoška, možná autor zná svého admina... :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Kryšpín v 13.03.2006 22:06.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.