phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Chyba v administraci?
Zaslán uživatelem/kou: mirasr (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-06, 21:46

Zdravím,

mám problém s administrací. Nainstaloval jsem si wamp kvůli upgradu php a mysql. Od té doby mi nejdou jednotlivé moduly administrace phpRS 281. Do administrace se normálně přihlásím a při otevření některého ze stadnardních modulů mi vyjede chybová hláška:

Parse error: syntax error, unexpected $end in C:\wamp\www\kl\admin\aconfig.php on line 1608

Ovšem problém je, že v celém souboru mám jen 1607 řádků (na 1607.řádku je konec skriptu php "?>")
Když zkusím otevřít pluginový modul, tak se mi zase pro změnu na stránku vypíše obsah slovníkového souboru. Našel jsem na tomto foru radu od Michálka, kdy měl někdo stejou chybovou hlášku, obšem tam to bylo způsobeno opravdu chybou. Ale v mém případě si nevím absolutně rady, protože si nejsem žádné chyby vědom. Na hostingu administrace jede bez problému a i když jsem měl ještě phptriad, tak mi taky fungovalo vše ok.

Napadá mě, že to bude v nastavení php, ale nevím jaké. Můžete mi prosím pomoct? Díky moc




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava mirasr v 06.02.2008 21:48.

Re: Chyba v administraci?
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-07, 18:06

short_open_tag

Re: Chyba v administraci?
Zaslán uživatelem/kou: mirasr (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-08, 10:27

Díky moc pa3kovi. Až teprve teď jsem si všimnul, že v administračních souborech jsou "<? bez php" i dál ve skriptech.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.