phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Různá menu na různých stránkách.
Zaslán uživatelem/kou: jirina (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-05, 20:30

Prošel jsem důkladně celou diskuzi a odpověď jsem nenašel.
Udělal jsem na stránkách s phprs 2.8.0 horizontální menu v horní části stránky. Toto by mělo být hlavní menu a na něm odkazy na 5 sekcí. A potřeboval bych pro každou sekci mít vlastní horizontální menu na pozici horního bloku v levém sloupci, tam kde je v phprs menu standardně.

V adminovi se nechá nastavit, aby se blok zobrazoval všude nebo jen na hlavní stránce.
Jde mi o to zda by šlo udělat si v prvním sloupci několik bloků s různými menu a k těm pak přiřadit, aby se zobrazovaly v kombinaci s danou stránkou v hlavním bloku.

Prosím tedy o radu, zda je toto možné, či je třeba větší zásah do kódu.

**************************
Vyřešeno

Po pár hodinách pátrání jsem toho docílil velmi jednoduchým způsobem. Je třeba pro každé menu udělat extra sloupec v adminovi.
A stránce, u které požadujete to menu, přiřadit vlastní globální šablonu u které jsou definované sloupce. Takže například, si uděláte vlastní novou globální šablonu a tý řeknete, že má používat sloupce syssl:6 a syssl:2.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava jirina v 12.10.2006 13:31.

Re: Různá menu na různých stránkách.
Zaslán uživatelem/kou: cherick (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-11, 10:57

tiez by som privital nieco podobne. popripade radu ako to docielit.

Re: Různá menu na různých stránkách.
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-10-11, 11:47

V šablone značka <*menu*> a generovať jej obsah priamo v lengine v závislosti na premenej. Hodnotu tejto premennej si nastavíš v jednotlivých súboroch. Ak to chceš mať ako blok, sprav si jednoduchý plugin, princíp je rovnaký.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.