phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Nefunguje systémový blok (novineky a ankety)
Zaslán uživatelem/kou: poSpa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-01, 19:43

Dobrý den.
Mám tři problémy.
Dva jsou související a týkají se systému. Jeden je samostatný a týká se RSS pluginu.
Stručně:
1) Po přemístění stránek z WZ na IC a dále na placený webhosting jsem zjistil, že mi nejde zobrazit systémové bloky „novinky“ a „ankety“. Ostatní bloky včetně přidaných pluginů fungují normálně. Problém s uvedenými bloky byl již na ic.cz. (nemám tušení kde může být problém)
2) Druhý problém je u výpisu zdrojů RSS pluginu. Použil jsem plugin určený pro verzi phpRS 2.6.5, který funguje ve verzi 2.8.0 perfektně. Jediný problém mám se zobrazením stránky, která obsahuje odkazované články. Po kliknutí na nadpis článku na mé stránce se otevře zdrojová stránka přes mou a ne v novém okně jak je to obvyklé. Potřebuji jen to, aby se mi odkazované stránky otvírali v novém okně.
Za všechny rady a pomoc předem děkuji.
Martin (poSpa) Pospíšil
Stránky, kterých se problém týká: www.racemag.net

Re: Nefunguje systémový blok (novineky a ankety)
Zaslán uživatelem/kou: poSpa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-02, 17:31

Prosím pěkně, snad někdo ví jak to zařídit aby se odkaz ve výpisu RSS kanálů otevřel v novém okně. (k danému problému dodávám, že jsem odstranil starý plugin a použil jsem plugin určený pro verzi 2.8.0 nazvaný 1149742203_sb_rss292)

Tak přidávám opět další dotaz, přestože mi na předchozí nikdo neodpověděl. Nainstaloval jsem na výše uvedené stránky plugin „ kalendář akcí“. Kalendář fungoval pěkně, akorát se mi opět nezobrazuje výpis akcí v bloku. Přidal jsem systémový blok, ve kterém se zobrazila jedna akce. Když nastal čas akce, blok celý zmizel. Čekal jsem , že se tedy objeví následující akce, ale tato akce systému se nekonala. Kde je problém opět netuším. (vše jsem odstranil a opět nainstaloval, ale výsledek se nedostavil)

Opět předem děkuji. Martin

PS: akutně bych chtěl vyřešit to otevírání RSS odkazů v novém okně

Re: Nefunguje systémový blok (novineky a ankety)
Zaslán uživatelem/kou: merlp (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-02, 17:44

problém s rss

v souboru plugin/rss/rss.php máš toto...

// ziskani a parsovani RSS souboru
if ($rs = $rss->get($url)) {
$data = "<h4>".$rs['title']."</h4>\n";
$data .= "<table border=\"0\">\n";
foreach($rs['items'] as $item) {
$data .= "<tr><td valign=\"top\"><span style=\"font-size: 12px; font-weight: bold\">::&nbsp;</span></td><td><a href=\"$item[link]\" style=\"font-size: 12px;\">".$item['title']."</a><br /></td></tr>\n";
}
$data .= "</table>\n";
}
else {
$data = "Chyba: nepodatrilo se nacist zdroj...\n";
}
$vysledek .= $data;
}


nahraď to tímhle...


// ziskani a parsovani RSS souboru
if ($rs = $rss->get($url)) {
$data = "<h5>".$rs['title']."</h5>\n";
$data .= "<table border=\"0\">\n";
foreach($rs['items'] as $item) {
$data .= "<tr><td valign=\"top\"><span style=\"font-size: 12px; font-weight: bold\">::&nbsp;</span></td><td><a href=\"$item[link]\" style=\"font-size: 12px;\" target=\"_blank\">".$item['title']."</a><br /></td></tr>\n";
}
$data .= "</table>\n";
}
else {
$data = "Chyba: nepodatrilo se nacist zdroj...\n";
}
$vysledek.= $data;
}




merlp
===============================================
[www.i-merlp.com]



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava merlp v 02.09.2006 18:37.

Re: Nefunguje systémový blok (novineky a ankety)
Zaslán uživatelem/kou: poSpa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-02, 18:19

Děkuji Moc. Už to funguje tak jak jsem chtěl. :-)



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.