phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Pole pro ANO u čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: Lausien (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-06, 10:39

Dobrý den,
vím, že to tu již bylo, ale v podobě kodu. Já bych to chtěl udělat, jako to má Atifan - obyčejně.
Vyskytl se mi problém, ještě včéra sem se radoval, že po třech hodinách bádání jsem skoro u cíle. Dnes ráno se ale podívám na stránku a nahoře mi to píše toto:
Warning: main(lang/sl_ANO.php): failed to open stream: No such file or directory in /7p/wz.cz/t/teamaero/sl.php on line 24

Warning: main(): Failed opening 'lang/sl_ANO.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /7p/wz.cz/t/teamaero/sl.php on line 24

Jako nechápu, proč to volá přes ANO. Nevíte, kde je chyba?
Pak další věc je ta, že když jako přihlášený čtenář jdu a upravim to prázdné pole ve čtenáři na ANO, do DB a i do adminu se mi to ke mě zapíše jako ANO. Super..........ale! Když příde nový čtenář a chce se regnout a napíše tam ANO, já to v adminu vidim jako 0 (nulu). Opět nechápu. Začínám php chápat, ale teprve začínám.
Please, pomozte, já trubka to dělal naostro online :D (já vim, sem pako)
Dík

Re: Pole pro ANO u čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: Lausien (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-06, 13:42

Please, nutně help

Re: Pole pro ANO u čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-06, 13:58

O čo ti vlastne ide? Čo je to pole ANO pro čtenáře? Kde sú zdrojové kódy a ukážka? Nečakaj pomoc s niečím čo nie je zverejnené a nikto tú tvoju úpravu alebo plugin nepozná. To zaprvé. Za druhé by fakt nebolo odveci napísať ROZUMNE popis problému s jednoduchým a stručným vysvetlením o čo vlastne ide. Neviem ako ostatní na tomto fóre ale ja som nepochopil ani čo vlastne chceš.

PS: Predpokladám, že to bude nejaký systém proti spamu ale nemám čas hádať a špekulovať.

Re: Pole pro ANO u čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: Lausien (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-06, 14:31

Ne ne ne, je to něco, jako tady bylo téma o tom kodu, co se musí opsat, aby vás to pustilo se registrovat. A vlastně, jako to je na atifanu, tak to chci udělat, aby i ostatní čtenáři (všichni již regnutí) tam dopsali to ANO. Pokud to nedopíšou, nepustim je dál (podmínku bych si dodělal). Ale bude to mít taky ten efekt, že pak podle toho třeba za měsíc vymažu ty, kteří tam to ANO nedopsali. Už víme? Kdyžtak koukněte na [http://atifan.ati.cz] do registrace a pak do upravy čtenáře.
Jinak sem zjistil další věc. Ty chyby, které sem psal výš, to vyhodí pouze pokud se od ted zaregistruju a přihlásim jako nový čtenář. Ten, kdo už je tam dlouho (na mé stránce), tak má vše v pohodě bez chyb, ale někde sem udělal koninu, že to tohle dělá nově regnutejm. A já nevim, kde sem jí udělal :(.

Re: Pole pro ANO u čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-06, 15:39

Sice som pochopil o co sa jedna, ale chyba odkaz na upravu. asi sa nikomu nechce hladat nieco o com vieme len za letu :)

A kde si spravil chybu nevieme ani my. Skor ako nieco hladat by som ti odporucal nahodoit povodne subory a spravit tu upravu znova

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Pole pro ANO u čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-06, 15:51

Ochrana pred komentárovým spamom ako aj všeobecná ochrana pred robotmi je v stave riešenia. Jirka Lukáš o probléme vie a vyjadril sa aj tu na fóre, že je to problém, ktorému sa rozhodne bude venovať. To znamená, že sa dá v dohľadnej dobe očakávať zakomponovanie ochranných funkcií do oficiálnej distribúcie phpRS systému. Kto neverí nech sa pozrie na komentáre na supersvete.

Re: Pole pro ANO u čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: Lausien (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-06, 15:52

No, asi budu muset, sem ted na to koukal a fakt nevim. A ještě by mě zajímalo, proč se mi to pak, u novejch čtenářů, né když jen v upravě čtenáře dopíšu ANO, ale když se někdo nově registruje, tak proč mi to do adminu napíše 0 (nulu) místo ANO. Taky nechápu

Re: Pole pro ANO u čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: Lausien (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-06, 15:53

No, mě právě tady ani tak nejde o roboty (nemám ani jednoho), ale spíš o to pročistit registrace od nepoužívaných. Takže z dosavadních 300 čtenářů by mi tam pak zbylo třeba 50

Re: Pole pro ANO u čtenáře
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-06-06, 16:10

To vymazávanie neaktívnych registrácií je IMHO totálny nezmysel. A ak už, dá sa to spraviť elegantne podľa dátumu podledného prihlásenia, význam toho vloženia ANO mi uniká. Dokonca sa dá spaviť script ktorý ich upozorní emailom.
vyberiem maily čitateľov s poslednym datumom prihlásenie starším ako 1.1.2005:
SELECT email
FROM rs_ctenari
WHERE posledni_login < "2005-01-01 00:00:00";

A možem im poslať mail s upozornením. A vymazať ich? Žiadny problém:
DELETE FROM rs_ctenari
WHERE posledni_login < "2005-01-01 00:00:00";




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 06.06.2006 16:13.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.