phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Rubriky pro registrované
Zaslán uživatelem/kou: Resident (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-17, 16:09

Chtěl bych se zeptat, jestli je možné vytvořit rubriky, které by viděli pouze čtenáři s určitým levelem. Chtěl bych, aby normálně byly vidět třeba 3 rubriky a po přihlášení se objevily 3 další, ve kterých by byly vidět články, určené pro konkrétní level. Vyzkoušel jsem už všechno možné, ale nijak se mi to nepodařilo, buď jsou vidět rubriky všechny, nebo žádná, ale nejde mi dosáhnout toho, aby po přihlášení přibyly nějaké další, které normálně vidět nejsou.
Nenapadá někoho, jak by se to dalo udělat?

Re: Rubriky pro registrované
Zaslán uživatelem/kou: brian (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-17, 16:34

napis do jedneho bloku to co ma byt viditelne pre vsetkych
a dalsi blok pre urcity level a blok visible pre level x
alebo mozes pouzit podmienku if citatel level = ... a visible alebo invisible

Re: Rubriky pro registrované
Zaslán uživatelem/kou: Resident (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-18, 08:49

Myslíš nepoužívat blok "Seznam rubrik", ale vytvořit vlastní blok a nalinkovat v něm všechno co má být přístupné? To jsem zkoušel, ale nějak se mi nedaří dosáhnout toho co bych chtěl. Asi nechápu, jak se dá vytvořit seznam článků viditelných pro určitý level jinak, než pomocí rubrik....

Re: Rubriky pro registrované
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-18, 08:57

Trochu treba prejst aj tu konfiguraciu

Konfiguracia-->Zobraziť neprístupný článok formou špeciálnej šablóny-->NIE

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Rubriky pro registrované
Zaslán uživatelem/kou: Resident (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-18, 09:20

Toto nastavené mám. Co se mi nedaří je seznam článků určených pro určitý level. Asi to neumím správně vyjádřit, ale když vytvořím rubriku např."level2" a do ní dám všechny články pro level2, chtěl bych, aby tato rubrika nebyla vidět pro level1, ale aby byla viditelná až po přihlášení. Všechno ostatní mi funguje správně, jenom tohle nejsem schopen udělat.

Re: Rubriky pro registrované
Zaslán uživatelem/kou: brian (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-18, 11:21

hmm
hovori ti nieco >> Defaultní level pro registrované čtenáře

a >> Defaultní level pro celý systém

vytvoris vyssy level a nastav to v konfiguracii v admine kto ma aky level napr cely system level 1 a registrovany
level 2 a nezabudni ked budes vytvarat viac levelov citatela musis mu vyssy level (vyssy ako Defaultní level pro registrované čtenáře) nastavit ty

Re: Rubriky pro registrované
Zaslán uživatelem/kou: Resident (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-18, 11:51

Pro celý systém mám level 1. Pro registrované čtenáře mám level 2. Když ale vytvořím novou rubriku "level2" a dám do ní članky určené pro level 2, funguje to tak, že v Seznamu rubrik je vidět i tato rubrika. Ano, nepřihlášeným se po kliknutí na tuto rubriku zobrazí, že nebyl nalezen žádný článek, to je v pořádku. Já bych ale chtěl, aby tato rubrika "level2" nebyla vůbec pro nepřihlášené vidět, aby se objevila až po přihlášení.

Re: Rubriky pro registrované
Zaslán uživatelem/kou: brian (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-18, 12:07

no to mas 2 moznosti bud sa prebrlas zdrojakom a napises si posmienku ktora pri vypise kontroluje zobrazenie
alebo zo zrusis a napises si napr clankovy alias a das to tam natvrdo ,, tak napr ked pridas novu rubriku (ak mas aj natvrdo menu napr graficke ),, nikde sa nezobrazy a ty kludne do nej popridavas clanky a potom ju doplnis co toho aliasu ,, nic tym nepokazis keby ti aj niekto zadal link do brwsu natvrdo tak sa stane to co mas teraz ,,(nedostane sa na clanky na ktore nema level) ale bezny user klikne tam kde sa da.
tak si rozdelis ten vypis kategorii na dva jeden pre beznych a jeden pre registr. s tym ze ten pre registrovanych das napr do ich menu a budu sa citit fajn ze mozu kliknut na link ktory bezny user nevidi.

toto 2-he riesenie je dobre ak nebudes casto pridavat kategorie tak cca 1-2 mesacne mozno sa zda byt drevene ale je rychle ....

nic viac ma momentalne nenapada,,

Re: Rubriky pro registrované
Zaslán uživatelem/kou: Resident (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-18, 12:16

To me už taky napadlo, řešit to pomocí těch aliasů..... Zkusím to. Na nic jiného jsem nepřišel, každopádně díky za rady :-)

Re: Rubriky pro registrované
Zaslán uživatelem/kou: Resident (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-05-22, 13:14

Jo, tak jsem to nakonec udělal pomocí stránkových aliasů tak, že jsem si vytvořil vlastní seznam rubrik jako .html stránku a tu jsem udělal jinou pro přihlášené a jinou pro nepřihlášené čtenáře. Díky všem za nápady.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.