phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Speciální šablona
Zaslán uživatelem/kou: virakus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 23:32

Prosím o pomoc či radu, proč se mi nedaří zobrazit hlášení o nepřístuponosti článku pro nižší level(zobrazení nepřístupného článku formou speciální šablony) i přes to, že v konfiguraci mám tuto možnost aktivovanou. Mnohokrát děkuji za pomoc.

Re: Speciální šablona
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 09:22

Pretože je niekde chyba, mne to funguje OK. Napíš viac informácií, tipujem že používaš layout pre staršiu verziu ako 2.8.0

Re: Speciální šablona
Zaslán uživatelem/kou: virakus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 11:16

Ano, používám layout z předchozí verze 2.6.5 Bewell3. Dotáhl jsem si ho graficky do požadované podoby a nerad se ho vzdávám. Přechod na verzi 2.8 proběhl bez sebemnších problémů, s výjimkou pár úprav v css stylu. Jinak všechny funkce chodí na 100% včetně plug-inů. Probírám se on-line dokumentací a snažím se najít nějaký důvod, proč mě tahle jediná funkce zrazuje. Dalo by se to podle něčeho identifikovat? Jaké informace by z hlediska opravy problému byly důležité? Děkuji.

Víťa R.

Re: Speciální šablona
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 12:07

Pozri do článkových šablón niektorého layoutu pre 2.8.0 a bude ti to jasné ;)
case "zakazany": úprava je jednoduchá copy&paste, snáď to nemusím ani podrobne popisovať. Inak doporučil by som porovnať aj súbory lengine.php starej a novej verzie, takýchto funkcií je tam viac. kontrétne anketa k článku a nový META tag použitý v globálnej šablóne. Tiež sa zmenilo CSS ankiet a niektorých systémových blokov, tuším novinky...

Re: Speciální šablona
Zaslán uživatelem/kou: virakus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 16:55

Mnohokrát děkuji, většinu problémů jsem díky Vám vyřešil....



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.