phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: joejoe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-25, 22:23

Rád bych věděl, jak je to s funkčností pluginů v nové verzi 2.8.0... zkoušel jsem - některé jdou jiné nikoliv. Proč? Hledal jsem na toto téma zd odpověď a nenašel. Co je potřeba změnit? Existuje nějaký jednoduchý způsob, jak upravit pluginy, aby začaly chodit v nové verzi? Jak např. upravit pokec nebo counter, aby to fungolvalo v nové verzi. Poradí někdo?

P.S. rovněž necodí doplněk <*datum*> a <*svátek*> v horní liště. I když jsem doplnil lengine.php postupem jako u předešlé verze. Docela škoda :-(( Co je zde za změnu, co třeba upravit, zatím jsem na to nepřišel.

Jako laikovi - uživateli mi příjde docela škoda, že s aktualizací odejde většina funkčních osvěčených doplňků, nejde phpRS inovovat tak, aby nebylo nutné předělávat pluginy?

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-25, 22:54

joejoe napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ...
> P.S. rovněž necodí doplněk <*datum*> a <*svátek*> v horní liště. I když jsem doplnil lengine.php
> postupem jako u předešlé verze. Docela škoda :-(( Co je zde za změnu, co třeba upravit,
> zatím jsem na to nepřišel.
> ...

tohle je mé tak odpovím...
na klasickém layoutu (freestyle) funguje (alespoň by mělo) bez problému.
tyhle doplňky nejsou závislé na verzi phpRS

Doplnění:

datum odzkoušeno na verzi 280 bez problému

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava JanVar v 26.03.2006 10:45.

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: Epic Arborius (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 12:06

doplňky fungují, pluginy je potřeba často nějak upravit, je dobré hledat na fóru v sekcích pro příslušné pluginy a především to pak chce čas, pokud se do toho nepustí člověk sám.

Epic Arborius
epic(at)mfantasy.org
[http://www.mfantasy.cz]
ICQ: 238-661-681

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: joejoe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 16:20

Svátek a datum jsem doplnil lengine.php takto:

include_once 'svatek.php';
include_once 'datuum.php';

$vzhledwebu->UlozPro('svdnes',$svatek);
$vzhledwebu->UlozPro('datuum',$dat);

do dir s layoutem jsem vložil svatek.php a datuum.php (pozn: uu v souboru datuum.php není chyba, je to schválně, neboť v tomto souboru jsou definovány dny a měsíce slovy... oproti původnímu souboru datum, kde je jen datum ve tvaru dd.mm.yyyy tj. zachoval jsem pův. soubor datum a přidal nový datuum....

Ve verzi 2.6.5 to začalo chodit hned, na první pokus... viz např. [http://limonadovyjoe.cz]
když jsem to vložil stejným způsobem do nové verze, tak se nic nestalo. viz např.: [http://tocna.com/monfish] ...
zde je to vloženo, ale svátek to nezobrazuje. (viz nic za a... Datum sice zobrazuje, ale to je soubor původní <*datum*>, nikoli <*datuum*> doplněný o názvy měsíců a dní... Navíc jsem nikde v nové verzi nenašel soubor datum.php odkud to tedy bere tu informaci?!

Co se týče pluginu counter - tak vše funguje - nainstaluje se plugin, založím tabulky v DB, ale když dám zobrazit blok, tak se rozsype celý web...

Podotýkám, že nejsem programátor, jen laik a uživatel a možná mám proto hloupé otázky... :-)
Díky za reakci. M.P

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 16:31

asi jsem blázen, ale původní datum.php (tedy to moje) vypisuje "Neděle 26. března 2006" (např.). Co je tedy jinak, že byla potřeba úpravy.

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: joejoe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 18:01

No, já už instaloval určitě tak 20x phpRS. (asi to není moc) Ale součástí systému vždy bylo datum.php, které se zobrazuje např. i na [http://www.supersvet.cz] - tedy vždy ve tvaru: Dnešní datum: 26. 03. 2006 , nikdy tam nebylo datum ve tvaru Neděle 26. března 2006, tento tvar data, spolu se svatkem, tj. svatek.php jsem si stahnul od někud, už ano nevím odkud a nahradil jsem tm původní tvar data: Dnešní datum: 26. 03. 2006 - viz i titulni starna supersveta...
Po nainstalování nové verze 2.8. to ukazje rovněž defaultně ukazuje: Dnešní datum: 26. 03. 2006...
Pokud to po nainstalování někomu jinému ukazuje i jméno dne a měsíce a svátek k tomu, tak jsem fakt asi blázen nopak já... :-((

To ale nic nemění na tom, že při stejné úpravě lengine.php a doplnění <*svatek*> a <*datum*>, kterou jsem s úspěchem aplikoval určitě tak 20x ve verzi 2.5 nebo 2.6 v nové verzi 2.8. nefunguje... ?
Muj dotaz zněl, zda zobrazení data není řešeno jinak, protože jsem ani nikde soubor datum.php nenašel, přesto se datum zobrazuje... a nejde to upravit... :-(

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 18:05

protože je tam to datum default...
ten script, který dělá slovní pojmenování je můj a je ke stažení na communitywebu. jmenuje se to datum.php
a na phpRS280 funguje.

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: joejoe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 18:57

OK. tak já to zkusím... Znamená to tedy stejný postup? datum.php vložit do dir: image/freestyle/ a do fs_base.sab vložit <*datum*>? a jak pak s tím svátkem, ten chodil ve verzi 2.6.5. a tady nechodí...
Resp. jak se pak zbavím toho defaultního data? Jdu to zkusit...

P.S.
Nabízím rozpracovaný plugin na zabezpečený mailform s vkládáním bezp. kódu. Zatím to mám jako iframe, jako plugin jsem se sice snažil to dotáhnout, ale kromě toho, že se mi zobrazilo na hl. stránce, tak tam pak chyběly nějaké odkazy...
Kdybyste si myslel, že by to šlo dotáhnout do konce, tak Vám to pošlu... mailform je k vidění viz např. [http://limonadovyjoe.cz] dole uprostřed a nebo na [http://tocna.com/monfish/showpage.php?name=kontakt] - já to asi nedotáhnu a třeba by se to někomu mohlo hodit... Co vy na to?


Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-26, 19:35

hotove "plugin´s" doporucuji poslat na community web... :-)

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: joejoe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 07:58

No, tak jsem šel na commun.web a skutečně zde jsou ke stažení soubory jv_datum.php a jv_svatek.php. No ale to jsou přesně ty soubory, které jsem si stáhl a s úspěchem aplikoval ve verzi 2.6 a které ve verzi 2.8 nechodí... :-(

Pokud nebudu umět z php ani čárku a budu jen trochu logicky uvažovat....

Ve verzi 2.8 je datum defaultně, (jak jste sám říkal) tedy vložením souboru <*datum*> do fs_base.sab se zobrazí datum ve tvaru 26. 03. 2006, s tím, že se to bere od někud defaultně - ale odkud??
Jak by tedy - bez jakékoli změny - mohla ovlivnit tuto defaultní zobrazovanou hodnotu data skutečnost, že někdo vloží soubor datum.php do dir s layoutem... ??? To samé i se svátkem. Proč by si najednou systém řekl, že tedy nebude zobrazovat defaulní hodnotu a půjde si pro info někam jinam, třeba do souboru datum.php - to tam nutně musí být nějaka změna ne??!! Ale jaká? Postup upravy lengine.php obdobně jako ve verzi 2.6 jednoduše ve verzi 2.8 nefunguje a z logiky věci tedy ani nemůže...

A to je také důvod, proč jsem se uplně na začátku ptal - co je jinak ve verzi 2.8. a co a jak mám změnit oproti 2.6, protože to skutečně při provedení stejné úpravy a stejné konfiguraci nefunguje a nezobrazuje....
Něco tedy musí opravdu být jinak - bud se jinam nahrávají soubory datum.php a svatek.php nebo se to ve fs_base.sab jinak vola nebo se to jinak zapisuje do lengine.php a nebo se to vůbec nezapisuje do lengine , ale někam jinam a nebo je jinak neco jineho... PROSTE NECO JE NUTNE JINAK - ALE CO? třeba uplná blbost ale já nevím jaká...
Prosím o info co se dělá ve verzi 2.8 jinak, tj. jak a kam vložit datum.php a jaké udělat další upravy, aby to zobrazovalo svatek a datum ze souborů svatek a datum... :-(((
MP

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 11:39

nikam si pro to veleze, zadny takovy soubor neexistuje, uz i v 265 je v souboru lengine toto:
vzhledwebu->UlozPro('datum',Date("d. m. Y"));

a take se to muselo vymenit, je to stejne

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: joejoe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 11:58

No díky za zprávu, ale odpověď, proč program.php ani svatek.php nefunguje ve verzi 2.8. jsem nedostal. Holt se smířím s tím, že na to někdy příjdu sám a zatím tam holt svátek vložím třeba jako javascript.. :-(

Pokud by bylo možné mi napsat kam se soubor svatek.php resp. datum.php nahraje (myslím tím do jakého dir) a jak se ve fs_base.sab ve verzi 2.8. zavolá - byla by to odpověď, která by mi pomohla.

Díky. MP

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 12:40

njn, precist si informace primo v souboru jsou zrejmne nad vase moznosti...

tedy:

// nakopirujte soubor do adresare, kde je vas layout
//
// na zacatek "lengine.php" vlozit nasledujici radek
// include_once "datum.php";
//
// do rozcestniku sablon v "lengine.php" vlozit misto
//
// $vzhledwebu->UlozPro('datum',Date("d. m. Y"));
//
// toto
//
// $vzhledwebu->UlozPro("datum",$dat);
//
// v souborech *.sab, na misto, kde potrebujete vlozit datum pridat
// <*datum*>

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: joejoe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 14:18

Mno... myslím, že hned na začátku svého příspěvku a jako hlavní důvod mého příspěvku jsem uvedl toto:

Můj příspěvek- Datum: 2006-03-26, 16:20
Svátek a datum jsem doplnil lengine.php takto:
include_once 'svatek.php';
include_once 'datuum.php';

$vzhledwebu->UlozPro('svdnes',$svatek);
$vzhledwebu->UlozPro('datuum',$dat);

A toto funguje ve verzi 2.6. a nefunguje ver verzi 2.8 - A proto jsem šel sem, na toto fórum abych se zeptal a dozvěděl proč tomu tak je... Upravoval jsem to určitě tak 20 - 30x vždy na první pokus ve verzi 2.6.5. Takže i jako laik vím o čem mluvím.

Tedy jestli někdo nečte správně - tak to asi nejsem já...
Nejsem sice programátor, ale jsem určitě pečlivý a pozorný laik.... :-)
Tedy tato - nejprve mnou a poté Vámi popsaná úprava nefunguje ve verzi 2.8. - viz prázdné místo v horní liště např. na [http://tocna.com/monfish] (testuji verzi 2.8. i jinde - rovněž bez úspěchu)
Třeba je to tím, že se místo " dvojitých uvozovek dává ´ jednoduchá, já nevím a proto se ptám, kde je jaká změna - třeba nepatrná, ale důležitá, sám jistě víte, že jeden znak navíc a vše je v .... Inu ale zřejmě se nic nedozvím. :-((
Omlouvám se, ale kdybyste si přečetl můj původní dotaz, byla tato diskusní výměna zhola zbytečná. (Hlava 22)
Zkrátka a dobře tato úprava funguje ve verzi 2.6 a nikoli ve verzi 2.8. a stále nevím proč.
MP

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 15:44

No ja teda neviem :) obsah lengine a obsah includovaného súboru by k nahliadnutiu nebol? Je to tak jednoduchá úprava že ma fascinuje dĺžka tohoto vlákna.

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 16:39

i mne... takže
[http://www.phprs.net/forum/file.php?0,file=108]
je vidět neupravený layout, jen vložený datum.php

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JanVar v 27.03.2006 16:40.

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: joejoe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 17:05

Posílám obsah souboru lengine.php - upraveny dle návodu a na první pokus vždy funkční ve verzi 2.6.5.
Nefunguje však ve verzi 2.8.O. na což stále JanVar nehodlá odpovědět proč... (mám nainsatalované již 3 weby s redSYSem 2.8.0 a ani v jednom to nejde - jen to zobrazuje původní datum ve tvaru 26.03.2006....
(pro jistotu uvádím, že v takto upraveném lengine, pokud dám do horní lišty toto: <*datum*>, <*datuum> a <*svatek*> tak se vypíše toto: 26.03.2006, Pondělí 26. března 2006 a Svátek má Dalibor. (uplně přesně: né Dalibor ale jméno na 26.3.), aby nedošlo k mýlce nebo chybné interpretaci...

Do dir image/freestyle je pak nahrán soubor datuum.php a svatek.php. Soubor datuum.php posílám, svátek ne - je moc dlouhý, ale je to adekvátní....

Pokud mi dokážete odpovědět proč to funguje ve verzi 2.6.5 a nejde ve verzi 2.8.0 i po této velmi dlouhé a vyčerpávající diskusi, budu skutečně vděčný.
P.S.
Na okraj - Když jsem doplňoval a upravoval na webu [http://limonadovyjoe.cz] např. soubor novinky - listování ve starých novinkách, tak to nefungovalo a autor mi na můj první dotaz jednou a stručně odpověděl, že byla chyba v návodu - a to jen v použití uvozovek... místo " byly ´a na základě jednoho dotazu a jedné odpovědi jsem to ihned rozchodil... Předpokládám, že tady bude podobná drobnost...

Obsah souboru lengine.php s úpravou pro zobrazení data a svátku:
######################################################################
// Copyright (c) 2002-2006 by Jiri Lukas ([email]jirilukas@supersvet.cz[/email])
// [http://www.supersvet.cz/phprs/]
// This program is free software. - Toto je bezplatny a svobodny software.

// nazev a verze phpRS layoutu
$layoutversion='Layout Engine: FreeStyle verze 2.7.0';
// HTML META tag LINK pro pripojeni zakladniho CSS souboru
$layoutcss='<link rel="stylesheet" href="image/freestyle/freestyle.css" type="text/css">';
include_once 'svatek.php';
include_once 'datuum.php';

// ----------- [priprava na generovani stranky] -----------

if (!isset($rs_main_sablona)): $rs_main_sablona=""; endif;

$vzhledwebu = new CLayout(); // inic. vzhledove tridy

switch ($rs_main_sablona):
case 'base': // zakladni sablona
$vzhledwebu->NactiFileSablonu('image/freestyle/fs_base.sab');
$vzhledwebu->UlozPro('title',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('keywords',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('svdnes',$svatek);
$vzhledwebu->UlozPro('datuum',$dat);
$vzhledwebu->UlozPro('datum',Date("d. m. Y"));
$vzhledwebu->UlozPro('banner1',Banners_str(1));
$vzhledwebu->UlozPro('banner2',Banners_str(2));
break;
case 'download': // download sablona
$vzhledwebu->NactiFileSablonu('image/freestyle/fs_download.sab');
$vzhledwebu->UlozPro('title',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('keywords',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('datum',Date("d. m. Y"));
$vzhledwebu->UlozPro('banner1',Banners_str(1));
$vzhledwebu->UlozPro('banner2',Banners_str(2));
break;
default: // defaultni sablona - je shodna s jednou z vyse uvedenych sablon
$vzhledwebu->NactiFileSablonu('image/freestyle/fs_base.sab');
$vzhledwebu->UlozPro('title',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('keywords',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('datum',Date("d. m. Y"));
break;
endswitch;

$vzhledwebu->Inic();

OBSAH SOUBORU DATUM:

<?php
######################################################################
# phpRS - datum (c) 2004-2005 JaV (administrator(at)hades.cz)
######################################################################
// Copyright (c) 2002-2005 by Jiri Lukas ([email]jirilukas@supersvet.cz[/email])
// [http://www.supersvet.cz/phprs/]
// podekovani Jirkovi za skvely CMS
// This program is free software. - Toto je bezplatny a svobodny software.
######################################################################
// nakopirujte soubor do adresare, kde je vas layout
//
// na zacatek "lengine.php" vlozit nasledujici radek
// include_once "datum.php";
//
// do rozcestniku sablon v "lengin.php" vlozit
// $vzhledwebu->UlozPro("datum",$dat);
//
// v souborech *.sab, na misto, kde potrebujete vlozit datum pridat
// <*datum*>
######################################################################
// prevede na cestinu dny a mesice bez potreby locales
$den = array ("neděle", "limonádové pondělí", "úterý", "středa", "konečně čtvrtek", "pátek", "sobota");
$mesice = array ("ledna", "února", "března", "dubna", "května", "června", "července", "srpna", "září", "října", "listopadu", "prosince");
$dat = $den[Date("w")]."&nbsp;".Date ("j") . ". " .$mesice[Date ("n") - 1]. " " . Date("Y");
?>

Prosím již jen odpověď kde je chyba, resp. změna oproti verzi 2.6.5... díky M.P

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 17:24

Prvdepodobne ide o chybu v definícii identifikátora šablony - nepáči sa mi ani ten switch, je dosť možné že sa chytá až na default hodnotu, v ktorej ale chýba:
$vzhledwebu->UlozPro('svdnes',$svatek);
$vzhledwebu->UlozPro('datuum',$dat);
$vzhledwebu->UlozPro('datum',Date("d. m. Y"));

takže v prvom rade by som pozrel install šablony, či nie je chyba tam. Skúsil by som aj toto:

switch ($rs_main_sablona):
case 'base': // zakladni sablona
$vzhledwebu->NactiFileSablonu('image/freestyle/fs_base.sab');
$vzhledwebu->UlozPro('title',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('keywords',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('svdnes',$svatek);
$vzhledwebu->UlozPro('datuum',$dat);
$vzhledwebu->UlozPro('datum',Date("d. m. Y"));
$vzhledwebu->UlozPro('banner1',Banners_str(1));
$vzhledwebu->UlozPro('banner2',Banners_str(2));
break;
case 'download': // download sablona
$vzhledwebu->NactiFileSablonu('image/freestyle/fs_download.sab');
$vzhledwebu->UlozPro('title',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('keywords',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('svdnes',$svatek);
$vzhledwebu->UlozPro('datuum',$dat);
$vzhledwebu->UlozPro('datum',Date("d. m. Y"));
$vzhledwebu->UlozPro('banner1',Banners_str(1));
$vzhledwebu->UlozPro('banner2',Banners_str(2));
break;
default: // defaultni sablona - je shodna s jednou z vyse uvedenych sablon
$vzhledwebu->NactiFileSablonu('image/freestyle/fs_download.sab');
$vzhledwebu->UlozPro('title',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('keywords',$wwwname);
$vzhledwebu->UlozPro('svdnes',$svatek);
$vzhledwebu->UlozPro('datuum',$dat);
$vzhledwebu->UlozPro('datum',Date("d. m. Y"));
$vzhledwebu->UlozPro('banner1',Banners_str(1));
$vzhledwebu->UlozPro('banner2',Banners_str(2));
break;
endswitch;


ak to nezaberie, doplnil by som na skúšku do lengine, hneď za include:
[code]
echo $dat;
echo $svatek;
die();
[code]

či to vypíše obsah premenných. Ďalej podľa výsledku.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 27.03.2006 17:25.

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 17:30

[http://tocna.com/monfish/image/freestyle/fs_base.sab]
šablona sa zdá byť OK, síce tam nevidím značku <*datuum*> ale svatek by sa chytať mal.

Ak to echo za include_once nevypíše obsahy premenných, bude treba upraviť script. Osobne preferujem v includovanom súbore funkciu ktorú volám z lengine. Funkcia by mala vracať výsledok ako parameter, no k tomu sa dostaneme... ;)

Re: Pluginy ve verzi 2.8.0
Zaslán uživatelem/kou: joejoe (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-27, 17:43

Díky moc za info... (ten datuum.php tam na monfish ted není)... Taky jsem si hrál, aby byl web validní. :-)
Doufám, že se taky někdy naučim php... ale je málo času, moc povinností, moc dětí a člověk musí taky někjak vydělávat.. :-)) Zatím jen upravuju šablony vzhled a mnohdy nevím co a jak funguje...
M.P.

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.