phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Validní odkazy na rubriky
Zaslán uživatelem/kou: Kudělka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-11, 14:03

Zdravím,
k zobrazování jednotlivých rubrik využívám odkazy typu:
www.neco.cz/search.php?rsvelikost=uvod&rstext=all-phpRS-all&rstema=18&stromhlmenu=18

Bohužel toto řešení hlásí chyby při ověření validity. Nevíte někdo, jak tuto situaci vyřešit validně?

Děkuji!

Re: Validní odkazy na rubriky
Zaslán uživatelem/kou: Kudělka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-11, 14:07

Tak vyřešeno :)

search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=18

Re: Validní odkazy na rubriky
Zaslán uživatelem/kou: tomask (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-26, 09:00

taky bych chtel aby to bylo validni a pouzivam v menu tento typ odkazu, ktery samozrejme neni validni.

[http://www.neco.cz/search.php?rstext=all-phpRS-all&rstema=56]

Jak to udelat aby to bylo validni???


Re: Validní odkazy na rubriky
Zaslán uživatelem/kou: Michalek (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-07-26, 09:01

ve zdrojaku musi byt & napsany jako &

--
[ SAFUS.EU | OFFLINE | FOREVER ]

Re: Validní odkazy na rubriky
Zaslán uživatelem/kou: md (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-09-02, 13:35

Toto je můj věčný problém. Abych měl stránky validní, neustále a opakovaně přepisuji znak & za &. Už je to pro mne rutina ale stejně to musím dělat poměrně často (používám na to v XP M$ Notepad kterým nahrazuji znak & za & jen jedním příkazem "nahradit vše" - objevil sem to nedávno - musím to sem napsat ;).
Tímto si vymazávám asi asi 160 errorů na validitu (v jednom bloku mám obsáhlé menu) a stránky jsou opět validní (když už tam mám tu ikonku - tak by být měli, že). Jenže za nějakou dobu mám stránky znova nevalidní a celou proceduru musím opakoval znova. Nakonec jsem přišel na to co to způsobuje.
Když v otevřeném menu příslušného bloku udělám malou změnu, třeba jen doplním nový odkaz nebo jej přejmenuji, rázem od té změny zmizí v db i všechny upravené ampersandy a je po validitě.
Přitom, když si odkazy v otevřeném bloku v admin. menu jen prohlížím, odkazy s ampersandy, tak upravené & tam nevidím ale jsou tam jen samotné & přitom v db upravené ampersandy zůstávají a do stránky se upravené správně načítají, to je OK. Vymažou se však všechny při jakékoliv změně v celém příslušném bloku.
Dá se nějak tato vlastnost nějak odstranit?



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.