phpRS 2.8.x : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzích phpRS v2.8.x.
phpRS - redakční a informační systém
Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: freedom81 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-02, 23:07

Ahoj všem.

Podařilo se někomu rozjet fckeditor s novým phprs, nebo zkoušel někdo nějaký podobný editor? Potřeboval bych něco do jednoho webu, který tvořím, aby se to na webu zobrazilo tak jak to napíšou uživatelé a abych to nemusel tam všechno dávat v html kódu.

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-03, 09:24

Samozrejme, stačí sa držať návodu k FCKeditoru a zakomponuješ ho ľahko do akéhokoľvek systému.

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-03, 20:42

Jo v poho i s vnitnim uploadem a prochazeni obrazku pod FCK :-)
ehm tedy i na WZ, jinak to normalne chodi vsude ze ? :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Atifan v 03.03.2006 20:43.

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-03, 20:54

Ja ešte upresním, aby som niekoho nedoplietol - nemyslel som FCKeditor ako plugin pre 265 ale FCK stiahnutý priamo z webu [http://www.fckeditor.net/] Je k tomu slušná dokumentácia: [http://wiki.fckeditor.net/]

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-03, 23:08

Jo jo souhlas taky si ho aplikuju zvlast nez jako Plugin .....

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: freedom81 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-04, 07:15

A jak ho zakomponuju do phprs?

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-04, 13:04

hledat neptat je tu toho mraky ohledne FCK neco i na [http://hepbegclub.idt.cz/] kde je navod.....

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: chopper (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 21:26

chápu zdejší borce kteří píšou hledej hledej a neporadí..99 procent uživatelů phprs jsou začátečníci kteří ví prd s naží se najít rady v tomto foru..patřím k nim taky..bohužel nidko se php nenaučí dokonale tak prosím ,aby jste dávali celé odpovědi,ne jenom hledej,nebo i stručné návody..já taky nevím jak hodin do nového php 2.8 fck reditor nebo timnice,takže pokud nejakej šikovnej člověk to zde popíše pro normálni lidi jako sem já a ostatní,budu velice rád moc mu poděkuju,a myslím že ostatní taky..od toho jsou zde fora aby jsme si pomahali v podpoře..

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 22:02

od toho jsou zde fora aby jsme si pomahali v podpoře..
To možná jo ale taky se člověk musí trošku snažit sám.

99 procent uživatelů phprs jsou začátečníci
stejně jako jsme byli mi "všichni zdejší borci" a stejně jako většina z nás se to vše učila.

Možná že, kdyby jsme spolu teď sedli jsi asi na stejné úrovni co jsem já začínal.
A schválně, přesto že jsem postavil asi 10 webů na phpRS a je pro mě dnes jako lego a znám ho skoro od A-Z, kolik tu najdeš dotazů od ATIFAN. Včetně starého fóra? [http://www.supersvet.cz/forum/index.php?akce=Enter&prids=1]

Víš o čem to je?
Je to o snaze, něco chtít, něco umět, něco se chtít naučit, stejně tak jako si nasbírat informace.
Já to chtěl a moc. Kolikrát jsem totiž třeba tři hodiny jenom četl a vytahoval jsi informace, stejně tak jako že jsem vlastně tím našel i to, na co bych se možná chtěl zeptat.
Jak staré fórum, tak i tady tohle nové. Kolikrát ty hodiny jsem jen klikal na dotazy co už tu jednou padli a hltal odpovědi. Postavil offline server a zkoušel a zkoušel. Zpravidla každý začátek je pokus omyl.
I když je fakt, že to už musí být tak trochu v člověku co dělá počítače, já takhle žiju už asi přes 15 let a věru úspěšně. Ale chtěl jsem to a nepočítal jsem s tím, že někde bude nějaká pomoc, nekdy jsem se i styděl zeptat, jelikož by mi štvalo, že jsem na to nepřišel sám. Tim víc jsem byl na sebe pak pyšnej. A jsem !

Za poslední dobu se všechny dotazy opakují. Pomalu denně sem chodím a věř, že i nás "všechny zdejší borce" to trochu ubíjí. Někdy odpoví, někdy to přejdou a možná odpoví někdo jiný.

Takže řeknu asi tohle.
I dnes kdybych začínal a byl úplná lama a trubka vše bych tu našel, jen bych musel chtít.

Nevim jak jsi starý, ale pro vás mladý co nefunguje je blbý. Už nepátráte po tom proč a jak to řešit. A nebo počítáte s tim, že zakřičíte pomoct a nekdo vás přijde pohladit a povede vám ruku co máte dělat.

A nebo vás je potřeba tak dlouho kopat do zadku až vám to dojde a vy začnete mít chuť neco dělat.

Osobně se chystám trošku aktivně zapojit na [http://www.phprs.net/magazin/] kde bych popsal i to jak já jsem začínal. Vím, že by to spoustu lidem pomohlo. Je to ale o čase, kterého nemám moc nikdy navíc....

Jestli se tě to dotklo tak sorry, ale je mi to fuk :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: chopper (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 22:16

dík za odpověd..jak sem mladý? to si mě potěšil jelikož je mi 32,mám 2 děti a zkouším na netu v tomhle redakčnmím systému..za mých mladých let bylo pc leda tak iq 151 nebo comodore,já nevyrustal jako ty s počítačem v ruce od mala,bohužel sveho syna 9let to učím ..pc ho baví..a jelikož nejsem fakt borec na pc ani php tak se prostě ptám,nemysli si že nehledám ve forech,kdybych něco našel tak se neptám a kdybych nehledal nenajdu ani tvuj članek ve foru a nebudu do neho psát odpovědi,jinak to co si napsal se nezlobím..každej je nejak chytrej a něco umí..ale misto předlouhé odpovědi plné písmenek a slov na celou stránku mohl být stručný návod jak na to..nad tím se zamysli.. zkoušel jsem tam dát do verze 2.8 i plugin tinymce bohužel taky nefaká..ale co se dá dělat,snad popradí někdo jiný.. jinak se mrkni na www.onlineherna.com to je moje práce co jsem zkoušel..stránka se uchytla i návštěvností a dělal sem upravy seo a tak,taky podle návodu,takže zase takovej hňup nejsem..bohužel ale na integraci pluginů a jejich php upravy a já nevím co prostě to nemám..a když nevíš tak se ptej,lína huba hotový neštěstí,ale věřím že někdo odpoví když ne ty..

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 22:32

původně jsem reagovat nechtěl, ale tohle mi už nedá.
Když si byl mladý, tak už PC celkem byli na svete, Ty PMDcka a IQcka byli tak za mne :-)

Ale co čekáš? Když vyjde nová verze "phpRS", tak se hold musí počkat, až autoři pluginů ty svá dítka upraví. Někdy je to rychleji, jindy pomaleji, ale časem vždy nové verze vyjdou.

Takže jsou dvě možnosti:
buď počkat, až někdo ohlásí vydání opravené/upravené verze a nebo sednout a "udělat si sám"...

Já vím že ne každý je programátor a tak musí počkat na někoho, až to udělá.
Ale je to taková nátura nás "čecháčků", sám se nesnažit a očekávat, že si před námi všichni sednou na zadek, a budou dělat, co nám na očích uvidí!

Věř že tudy cesta neveda.

A zase máš dvě možnosti:
Prostě se vrať na verzi 265 a nebo na sobě začni pracovat!

A tady máš zase dvě možnosti...

no ale to už říkal "dobrý voják Švejk"...


-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: Atifan (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-19, 22:53

For chopper

OK, takže na Xmístu, hledej v Download 25x_fck_editor_2okna.
Bude tě to stát registraci, jenom.

Mám za to že mi to běhalo na 235, 265 a teď to běhá i na 280 přímo na xmistu i ATIFANu.
V podstatě to co potřebuješ, se až tak tolik nezměnilo. když k tomu přidáš ty informace co máš a co najdeš v těch souborech a to co už zhruba umíš, tak to možná zkoulíš.

32 ??? jé tak to sorry to už můžeš pivo.
Tak to jestli jsi někde kolem tak zajdem.


ALL OFF topic. ATIFAN na 280 :-)

Tak jsem skončil s phpRs, weby co mi jedou nechám dožít odešel jsem na WP: [http://tomoviny.cz] asi už jsem vyřešil spoustu věcí co mi ve WP vůči phpRs chybělo. Jinak smutek bylo to fajn....... když budu moci rád s phpRs ještě poradím, něco v hlavě zůstalo.

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 01:32

Udelal sem si integraci FCKeditoru do noveho phpRS muzes si tu upravu stahnout na [http://www.oldlukas.cz] v downloads.
Udelal sem si tu samou integraci i pro Tiny protoze ta ma plugin ibrowser kde si nastavuju vlastni adresar kde bude hledat obrazky pro vkladani do clanku a jde to pak pekne pouzit s pluginem Spravce souboru. Jeste sem tuto upravu nedal k dispozici ale doufam ze nekdy zitra by se mi to mohlo podarituverejnit to. Tak si to muzes vyzkouset.

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 12:12

lukasi, diky za aktualizaci FCK editoru..

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: chopper (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 17:39

děkuji všem co zde uveřejnili rady nebo odkazy ke stažení editorů pro verzi 2.8 jsem rád že jsou zde kvalitní borci kteří věci rozumí a podpoří nás neznalé věci..chopper

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 19:59

mam tady jeste jeden maly problemek s FCK co se tyka vkladani obrazku....
kdyz kliknu n ikonku vlozit obrazek, tak skoci okno ve kterem je tlacitko VYBRAT NA SERVERU.
Po jeho kliknuti se v IE nic nestane, a v FF se zobrazi toto: [http://www.bxclub.com/pokus/prohlizeni.jpg]
Spravne by mela skocit dalsi okno , ve kterembych si mel vybrat mnou pozadovany obrazek. Netusite nekdo co to je? musim jeste nekde neco donastavit? Diky...

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava marty v 20.03.2006 20:30.

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: JEP (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 20:36

V tom config souboru to musís povolit

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-20, 21:08

jezkovy voci.. jak proste :-)))
v tom souboru config.php jsem na radku 24 zmenil z false na true, viz:
$Config['Enabled'] = true ;
diky za radu :-)

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-21, 03:03

A mas spravně nastavený i adresář kam bude fckeditor ukladat a vybirat obrazky?

Jinak s tim nastavenim je docela problem, protože FCKeditor si v mnou určeném adresáři vytvoří ještě podadresáře pro Image, Files, atd. A nijak se mi nepodařilo přijít na nastavení aby to nedělal. Potřeboval sem aby se veškeré soubory na web uploadovali přez plugin Spravce souboru (doporučuju), který mi jako adminovi dává plnou kontrolu nad souborama uploadovanýma na server a umožňuje mi i ty věci potom mazat.

Nakonec sem to vyřešil tím, že jsem jsem si upravil i Tiny editor a v něm pomoci pluginu ibrowser si jednoduše definuju adresáře které má použít pro hledání obrázků (gallery, storage, ....) Upravenej Tiny editor bude ke staýeni na mých stránkách doufám zítra tak neni nic jednodušší než vyzkoušet a vybrat to co bude nejlépe vyhovovat.

Re: FCKeditor a nové PHPrs
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-03-21, 03:30

Ted sem nasel novou verzi toho ibrowser ktra by mela jit i pod FCKeditorem tak to otestuju a prípadně přidám.

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.