phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
asi nakopnutá databáze
Zaslán uživatelem/kou: Rudolf (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-25, 10:53

Ahoj, asi jsem si nakopnul databázi. Po zobrazení administračního rozhraní a vyplnění jména a hesla se mi nepodaří připojit k serveru. Zřejmě jsem si porušil tabulku s přístupovými údaji. Kde to najdu a jak to opravím. MyAdmin mi normálně funguje, do databáze se dostanu ale nevím co dál. Přeinstalovat se mi to nechce, mám tam už docela dost věcí a blbec jsem si neudělal zálohu databáze.

Re: asi nakopnutá databáze
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-25, 11:11

phpMyAdmin a doplň defaultné heslo, nájdeš ho napr. v inštalačnom skripte. Potom budeš mať defaultné heslo. Ak to nezafunguje odzálohuj cec phpMyAdmin aspoň tabuľky kde máš dôležité data (články, ankety atď) Pravidelne zálohuj.

> Po zobrazení administračního rozhraní a vyplnění jména a hesla se mi nepodaří připojit k serveru.
tak teraz neviem... akú hlášku si dostal? Ak chybovú hlášku o pripojení k serveru ako píšeš, tak to tým heslom asi nebude. Každopádne môžeš aspoň cez phpMyAdmina odzálohovať.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 25.06.2005 11:15.

Re: asi nakopnutá databáze
Zaslán uživatelem/kou: Rudolf (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-06-25, 15:42

Tak jsem to vyřešil takhle: na locálu jsem si udělal novou instalaci a potom tabulku _rs_user jsem přenesl na ostrý server, tím jsem dostal deafult nastavení a byl jsem tam. Myslím v administraci !!!



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.