phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Formátování titulků článku
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-11, 21:21

Preji hezky vecer,

ackoliv se mi od zacatku libi tento RS, jiz nekolik dni patram a testuji jak by se dal zformatovat titulek clanku. Samozrejme jsem zkousel freestyle.css (ackoliv se narovinu priznam ze tomu nerozumim), ale touzebny vzhled si tam nakonfiguruji pro Firefox, bohuzel v IE 6.0 se to tvari uplne jinak. Mate na to nejaky trik?

Diky

Mirek

Re: Formátování titulků článku
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-11, 21:31

zformatovat ako ? nesedi ti velkost pisma alebo co ? ono je vzdy dobre aj napisat kde sa ten problem vyskytuje potom sa lahsie hladaju chyby......
alebo ak sa do toho nerozumies tak poskytnut popripade subor freestyle.css



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava smiko v 11.04.2005 21:38.

Re: Formátování titulků článku
Zaslán uživatelem/kou: mirekv_cz (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-11, 21:59

Jak jsem napsal, nastavim si v souboru freestyle.css velikost nadpisu a ve Firefoxu to funguje. Ale pokud se na to podivam v IE tak je to zase v malem. Adresu jsem nezverejnil protoze jsem nadpisy zatim udelal s formatovacima znakama, bohuzel je to zase videt v nazvu okna.

Mirek



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava Tom_AG v 11.04.2005 23:09.

Re: Formátování titulků článku
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-04-11, 22:33

hmm to je divne. viem ze IE chybne zobrazuje velkost ak pouzijes relativne velkosti (x-small, small, medium atd) ale ked si pouzil absolutne (napr 18px) tak by nemal byt problem.
ono to bude najlepsie ked das moznost nazriet do freestyle.css pretoze takto z hlavy sa to neda presne zistit. teda mozno da, ale teraz ma nic nenapada :)

____________________
smiko.host.sk/phprs/



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.