phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Přechod z 2.5.5 na 2.6.5 a galerie
Zaslán uživatelem/kou: Sepa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-27, 00:36

Zdravím, pokusil jsem se přejít na verzi 2.6.5 z 2.5.5b a při update db mi to hlásí chybu při vytváření tabulek pro galerii. Mám ve verzi 2.5.5 zakomponovanou galerii od Michálka a v tom scriptu na prechod je natvrdo chce zapisovat. Galerii mám verzi 100, existuje script na update tabulek galerie? Nebo budu muset galerii úplně nově instalovat. Co data která tam mám, půjde to rozchodit? Vidím, že je změna v tabulkách rs_gallery a rs_media a přibyla tabulka rs_gallery_konfigurace. Nikde jsem nenasel, jak stávající galerii aktualizovat. Poradí mi někdo?

== Sepa ===== [ www.vectraweb.net ] ==
--- ICQ [ 57171581 ]
--- Skype [ Sepa_cz ]
==============================

| vectra.cz | seps.cz | e-poptavka.com | spotrebak | sepsova.com |

Re: Přechod z 2.5.5 na 2.6.5 a galerie
Zaslán uživatelem/kou: JiHo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-27, 09:39

Když to bude nutné, pošlu ti svoji úpravu skriptu, tento problém jsem řešil taky. Nevím, jestli jsem ošetřil úplně správně všechno, bylo by dobré, kdyby Michálek vydal oficiální řešení.

(On je to vůbec problém, když si člověk udělá spoustu úprav a potm má přejít na novou verzi, dost jsem se u toho zapotil a doteď nemám odvahu dát si to ven na web a zatím testuji na lokále...)

Re: Přechod z 2.5.5 na 2.6.5 a galerie
Zaslán uživatelem/kou: Sepa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-03-27, 14:29

No to je pravda, taky jsem už přemýšlel, že nebudu updatovat, ale jsou nekterý věci v nové verzi zajímavé a pro mě užitečné, tak se pokouším to přehodit do 2.6.5. Taky to asi bude nějakou dobu trvat, protože těch úoprav tam mám taky dost. Tak kdybys byl tak hodnej a poslal mi ty tvoje scripty. Určitě bych si s tím poradil sám, ale takhle to bude určitě rychlejší. Večer se do toho znovu pustím.

== Sepa ===== [ www.vectraweb.net ] ==
--- ICQ [ 57171581 ]
--- Skype [ Sepa_cz ]
==============================

| vectra.cz | seps.cz | e-poptavka.com | spotrebak | sepsova.com |

Re: Přechod z 2.5.5 na 2.6.5 a galerie
Zaslán uživatelem/kou: pepa (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-17, 21:00

Ja jsem na tom uplne stejne pomoc. Je nekde ten skriptik, nebo nejaky postup k dispozici?
Pepa



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.