phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Informační e-mail
Zaslán uživatelem/kou: Benda_11 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-06, 10:20

Dobrý den,

Mám takový jeden problém, když přidám článek či nějaký soubor na stáhnutí a potom kliku na odeslat informační e-malu, kliknu potom na odeslat, ale nikomu e-mail nepřijde. Nevíte čím by to mohlo být??? Pro spránou kontrolu jsem si ty novinky taky nechal sám sobě zasílat.
Si myslím, jeslti to není tím, že jsem u freehostingu. Jestli by to tím bylo, nedalo by se to nějak překopat, aby se třeba prvních deset e-malů odeslalo prví hodinu a zas za druhou pokračovalo dalších deset, a takhle by to šlo dokud by to nedojelo na kopnec seznamu.
A nebo si myslím, že může být poškozená tabulka v databázy MySQL - v tom případě nevím co mám dělat. Nechce se mi smazat uživatele, kteří tam jsou reg.
Jinak jsem žádnou úpravu s odesíláním inf- mailu nedělal.

Re: Informační e-mail
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-06, 10:31

OMG ... řešeno snad miliónkrát ... STFF (hledej!)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Informační e-mail
Zaslán uživatelem/kou: Benda_11 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-06, 12:00

Takže je to hostingem. Emaili se odešlou, ale jak přesáhnu počet 50malů, tak se to vyhodnotí jako spam a zahodí. Jde nějak udělat script, který první hodinu odešle tolik malů a další hodinu stejný počet malů a bude to provádět tak dlouho, dokuť nedojde na konec seznamu. Tady ta fuknce by se hodila do nové phpRS a každý by si tam mohl navolit, jestli tuto fuknci chce zatnou či ne.
Bohužel jsem lama na PHP kód a nic neumím, kdybych ho uměl, tak vás tady o to nemusím, žádat. Mám omezení 50malů/hod.

Re: Informační e-mail
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-06, 12:12

riešilo sato x-krát, hľadaj. Čo ti bráni poslať mail z poštového klienta???

Re: Informační e-mail
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-12-06, 15:16




Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.