phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
okamžitý start index stránky...
Zaslán uživatelem/kou: AuraGS (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-10, 22:42

Zdravím, prosím o radu. Jsem tu nový a tak budu možná chtít vědět blbost, ale já to bohužel nevím....

Nainstaloval jsem si phpRS na web a ten je u FORPSI. Vytvořil databázi, nastavil config.php.... nicméně muj webhosting je na jejich linux serveru a pro mne je vymezen prostor v adresáři www. Takže pokud chci spustit phpRS musím zadat www.aurags.cz/phprs/index.php pak se mi zobrazí úvodní stránka, jinak ne *...

*zobrazí mi_: Forbidden - You don't have permission to access / on this server. Apache/1.3.31 Server at aurags.cz Port 80

... a já samozřejmě chci, aby naběhla okamžitě...

Nejsem zběhlý v PHP tak mi promiňťe jestli se ptám na úplně základní nebo jednoduché věci.... Mám pocit že jsem někde četl, že se snad musí do rootu nakopírovat nějaký soubor ale je to dávno... už nevím kde jsem to viděl

Děkuji za pomoc a radu

Radek {(:oE)

Radek {(:oE)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava AuraGS v 10.11.2005 22:49.

Re: okamžitý start index stránky...
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-10, 23:49

a preco si to nedas do root adresara ? ved aj zlozka phprs sa musi nachadzat v hlavnom adresari..

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: okamžitý start index stránky...
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-11, 01:05

Podobný problém sa tu viackrát riešil. Ak na nesprávnej adrese beží obsah už dlhšie, môže ti presun spraviť drobné problémy - napr. vonkajšie odkazy mieriace na tvoj web, SEO a pod. Ak to je nové, tak to len presuň do webrootu tej domény (dá sa aj v FTP cez premenovanie) a sprav znova konfiguráciu. Hotovo.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava pa3k v 11.11.2005 01:05.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.