phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Datum editace článků - pro phpRS 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-29, 22:41


Je to skvělá úprava, kterou jsem implementoval na můj web. Vše mi funguje perfektně až na jednu maličkost. V hlavním bloku a při čtení článku se informace o editaci zobrazuje tak jak má, ale pokud kliknu na jednotlivé rubriky tak se výpis článků příslušných k dané rubrice zobrazí s upozorněním " Aktualizováno dne:". Konkrétní příklad přímo na mém webu [http://arbesovka.cz/test] rubrika aktuality. Snažil jsem se najít příslušný skript pro opravu, ale bohužel se mi to nepovedlo. Pokud mi bude někdo schopen poradit budu velmi rád, předem děkuji

Re: Datum editace článků - pro phpRS 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-29, 23:27

To je zajímavý, již jsi druhý, komu to dělá :-O Máš to určitě upravené správně? Sakra že by tam bylo něco špatně? Mno já používám phpRS 2.5.5, takže přesně tuto úpravu nemám pro 2.6.5 přespříliš otestovanou ... až najdu někdy čas, tak to testnu ... zkus si vypsat, co je ulozeno v $GLOBALS["clanek"]->Ukaz("poslzmena"). Možná bude prázdná (při výpise v search.php). Proto možná bude stačit změnit podmínku ve všech šablonách na:

<? if ($GLOBALS['clanek']->Ukaz('poslzmena')!='00. 00. 0000' || $GLOBALS['clanek']->Ukaz('poslzmena')!=''):
echo '<br /><span class="z2">'.RS_CS_AKTUAL_DNE.': '.$GLOBALS['clanek']->Ukaz('poslzmena').'</span>';
endif; ?>

a v tiskové šabloně na:

<? if ($GLOBALS['clanek']->Ukaz('poslzmena')!='00. 00. 0000' || $GLOBALS['clanek']->Ukaz('poslzmena')!=''):
echo ', '.RS_CS_AKTUAL_DNE.': '.$GLOBALS['clanek']->Ukaz('poslzmena');
endif; ?>

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Datum editace článků - pro phpRS 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-30, 00:05

Už sem si testoval naplnění poslzmeny. V index.php ukáže naplnění správnou hodnotu, ale v search.php ukáže prázdnou hodnotu. Bohužel při testování prázdného řetězce v článkových šablonách tento problém nezmizel a naopak v index.php vypíše hlášku aktualizace s nulovým datem. Tak nevím už co jiného změnit.

Re: Datum editace článků - pro phpRS 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-30, 00:07

sry, ja tam dal ||, dej tam && ... jako spojovací výraz mezi ty podmínky ... možná to pomůže ... jinak nevím, proč se to v search.php neplní (v 2.5.5 vše ok), někdy na to snad mrknu, dám si to do todo :)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Datum editace článků - pro phpRS 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-30, 01:32

Php teprve zacinam ale protoze se pouzivaj podobne sintaxe jako v c tak sem si to hned opravil na spravnou podminku. To pomohlo ale vyskytl se dalsi problem sice se uz nezobrazuje v search.php to co predtim ale zase se nezobrazi ani to varovani o editaci clanku :-( jeste se na to podivam a pokud na neco prijdes dej mi prosim vedet. A jak se tak koukam na a zacinam se prokousavat kodem tak mi take neni moc jasne proc se to v search.php neplni. No snad na to prijdem :-)

Re: Datum editace článků - pro phpRS 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: lukas (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-30, 02:03

Tak uz sem to nasel musi se jeste upravit kod search.php. Musi se do dotazu na databazi, ktery je:

// sestaveni kompletniho dotazu --- upravene poradie podla priority
if ($GLOBALS['rsvelikost']=='sab'):
$dotaz="SELECT idc,link,titulek,uvod,text,tema,date_format(datum,'%d. %m. %Y') as vyslden,autor,kom,visit,visible,zdroj,skupina_cl,znacky,typ_clanku,sablona ";

doplnit nakonec: date_format(posl_zmena,'%d. %m. %Y') as poslzmena

je to prikaz nekde okolo 230 radku, nevim presne uz mam upravene.
Pokud se to tam doplni tak se myslim ani nemusi delat ta uprava tiskovych sablon.

Mohl by si to prosim zkontrolovat at vim jestli to je validni a je to opravdu ono.

Re: Datum editace článků - pro phpRS 2.6.5
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-30, 09:43

Pokud to funguje, tak je to ono ... koukám, že v phpRS 2.6.5 je to v search.php jinak ... moje chyba, předpokládal jsem v tomto shodu s 2.5.5 ... super, žes na to přišel, já teď nemám na nic čas a nic nestíhám :) doplním to tedy ještě do článku ;)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.