phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Úprava komentárov
Zaslán uživatelem/kou: www (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-18, 16:47

Rozhodol som sa pre úpravu komentárov a použil som manuál od pertea z community webu alebo jak sa to píše. Ibaže po nahratí stránky na web a po kliknutí na článok sa mi zobrazí biela stránka z textom:

Warning: main(admin/astdlib_comment.php): failed to open stream: No such file or directory in /3w/webz.cz/t/test/view.php on line 26

Warning: main(): Failed opening 'admin/astdlib_comment.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /3w/webz.cz/t/test/view.php on line 26

Fatal error: Call to undefined function: testnaopakujiciip() in /3w/webz.cz/t/test/view.php on line 79

dá sa to nejako opraviť alebo je to naozaj taká fatálna chyba?

Re: Úprava komentárov
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-20, 22:01

Dosť pravdepodobne si niekde spravil chybu. Ak si si neodzálohoval pôvodné súbory nahraj originál z distribúcie a skús tú opravu najprv odladiť u seba na lokále a až keď pôjde, hoď to na web. Pri úpravách treba byť pozorný. Predpokladám, že keď to vyšlo na CW, tak to aj niekto testoval ==> nachýádzajú sa užívatelia ktorým to funguje. Tipujem, že chyba bude naozaj asi len v nedodržaní presného postupu úpravy.

Re: Úprava komentárov
Zaslán uživatelem/kou: www (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-22, 15:24

ale ved som si tie subory stiahol

Re: Úprava komentárov
Zaslán uživatelem/kou: perteus (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-25, 10:31

se omlouvam ze na to reaguji az ted. Nestaci jen stahnout soubory, ale udelat i upravu v prislusnych clankovych sablonach jak je popsano. A take musi web bezet na PHPRS265.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.