phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
rozhodena stranka
Zaslán uživatelem/kou: destofka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-04, 07:55

Pridaval som viacero pluginov na stranku (hurá systémom) mimo ine hledana slova, slovnik a takisto som urobil aj upravy podla clanku "Zvyšujeme návštěvnost v phpRS II."

Moj problem je v tom ze momentalne mam akosi rozhadzanu stranku. Zahlavia blokov sa zobrazuju dole namiesto hore (hlavny blok, hledani a vsetky mnou vytvorene) a takisto hlavny blok ma omnoho vacsie pismenka ako ostatne bloky.

Spustil som zalohu databazy, ale vysledok sa nedostavil.

Neviem co mam urobyt, neviem kt. plugin (vsetky novo-instalovane som odmazal), alebo uprava sposobuje moje problemy a hlavne ako sa problemov zbavyt

Re: rozhodena stranka
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-04, 09:03

Půjde o nějakou úpravu v kódu ... u každé úpravy je vždy psáno, nejprve si zazálohujte všechny upravované soubory ... pokud jsi tak učinil, obnov vše ze zálohy a úpravy zkus dělat znovu a pozorněji. Pokud je nemáš, ale před tím jsi jiné úpravy v kódu souborů nedělal, můžeš použít originální soubory z phpRS distribuce ;) ... příště více pozornosti a opatrnosti ... a dej link na tu stránku, možná na to přijdem i bez provedené zálohy, možná jen někde chybí uzavření tagu apod. ... tyto chyby se vyskytují velmi často ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: rozhodena stranka
Zaslán uživatelem/kou: destofka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-06, 08:54

Subory (upravovane) som nezalohoval..Mea Culpa. Spoliehal som sa totiz na zalohu databazy ....xiba!

V tejto situacii je asi fakt najlepsie vmenit subory za originalne, hoci suboroch som praveze zopar uprav robil (aj ked nutne povedat ze velmi malo). Hmm dakujem za radu dufam ze to stihnem do konca vykendu :-)

Jo, stranka je : www.zlievarenstvo.sk . Keby sa nahodou chcelo pozriet niekomu ze co sa vlastne stalo.

Dakujem za radu

Re: rozhodena stranka
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-06, 09:10


Re: rozhodena stranka
Zaslán uživatelem/kou: destofka (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-10-15, 22:14

Hmm, dik za tip. Par detalov som opravil. Ostalo uz len 5 chyb, ktore nema s mojim kodom nic spolocne. Je to kod z reklamneho systemu, rep. jdnej reklamky na boku.
Inak ziadna z chyb nemala na popisanu zavadu vplyv.
Urobil som co mi bolo poradene a stranka uz vyzera ako ma!!! Opat som zrobil upravy (ale tanto krat som uz zalohoval:-) a vsetko je OK.
Este raz dakujem za tip:-))



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.