phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
informacni email vs. banan.cz
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-27, 19:49

zdravim, porad se potykam s problemem rozesilani informacnich emailu .. proste ne a ne to rozjet.. pouzil jsem snad skoro vsechny upravy co zde byly navrzeny napr zde: [http://www.phprs.net/forum/read.php?28,11887,11905#msg-11905] , a dnes konecne mi z bananu rekli ze pokud posilam vic nez 30 mailu naraz tak je to spam a nic se tim padem neodesle... :-(
mam cca 200 clenu a tak bych potreboval nejak upravit ten rozesilaci script tk jak mi to rekli v bananu.cz ¨

Tj. at se to odesle samo v pozdne nocnich hodinach po 50ti mailech s dacetiminutovou prestavkou.

Proto vas prosim nevite nekdo jak na to?Ja vubec netusim jak na to..

Predem diky
marty

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: informacni email vs. banan.cz
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-11-27, 23:46

vytvořit skript, který odešle jen třicet mailů a bude si pamatovat (někam si to zapíše) kterou část už poslal --> vždy to upraví) a pak ho spouštět v noci pomocí cronu. (buď na bananu si zařídit cron, nebo webcron.org) musíš ten skript potom pomocí cronu zavolat tolikrát, kolikrát je potřeba : 200/30 a samozdřejmě každých 20 minut, nebo jak mají v podmínkách... Jo a taky ten skript musí vědět, že je potřeba zrovna tu noc odeslat ty maily, někde si musí přečíst, že jsou nové.

další možnost to dělat ručně, jako doposud.

další možnost je změnit poskytovatele, tam kde Ti to povolí, bez omezení.

další možnost je ten skript navázat na nějakou akci, třeba na návštěvu na Tvojí stránce (zrušíš tím potřebu cronu, ale zase asi se občas někdo bude divit, proč se mu Tvoje stránka poprvé tak dlouho načítá. Pokud máš málo návštěvníků, je to problém, některé dny se Ti tam asi nic nepošle. Ale to asi nebude Tvůj případ, když máš 200 reg čtenářů.

Pak je tu někde návod na změnu skriptu aby se posílaly maily jenom z některých, čtenářem definovaných rubrik (mailů by ubylo)

pokud máš trvale připojený comp k netu, můžeš si zařídit cron i ze svého compu a spouštět si to sám někdy v noci. (například visualcron ve verzi 1.6.0 byl ještě free a funguje to na WIN (WIN cron je další možnost, ale není free.)

už mě nic nenapadá a hotové řešení nemám.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.