phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: spravcesiti.net (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-19, 10:26

Potrebuji pro sveho znameho udelat web, kde bude inzerovat volne byty, ktere pronajima. Dokazu si phpRS rozjet sam, jede mi na nem např. web www.cyclingdiary.org , ale neumim si do nej nic v PHP naprogramovat. Proto za upravu zaplatim. Potrebuji to do patku, jinak to dam udelat nejake firme! Popr. navrhnete i design, rozlozeni informaci na webu a nabidnete cenu! Jen seriozni jednani, jsem v Praze a vyplatim popr. i zalohu!

Predstavuji si, ze by to byl samostatny modul pro vkladani informaci diky urcite sablone?

Musi tam byt:
- popis bytu ci nebytovych prostor
- obrazky prostor (mozno pouzit z interni galerie)
- formular na zasilani emailu

Nabidky by stejne jako clanky, meli byt administrovatelne. Piste prosim na info@spravcesiti.net nebo volejte 777/337397.

Diky a tesim se na spolupraci, Milan Tuček

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: msteve (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-19, 20:23

Istotne da sa ale treba podrobnejsie informacie ako by to malo vyzerat a pod zaoberam sa pluginmi pre phpRS system. Ale termin do piatku je trochu prehnany aby sa dal vybudovat nejaky plugin ktory by bol dobry a aj funkcny alebo dalsia moznost viacery programatori ale kazdy by musel vediet co ma robit.

V pripade zaujmu ma kontaktujte na email alebo ICQ





MSteve
WEB: Webinfo
Shop: E-shop ---
Reklamný Systém Webinfo:Reklama WebInfo

Shop: Shop-Webinfo
phpRS systems: [url=http://ww.webinfo.sk/referencie.php[/url]
ICQ: 285553903
Skype : msteve1

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: simon (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-19, 20:38

souhlasím se svým kolegou. pátek je přehnanej.firmě bych to nezadával protože zaplatíte 3x víc.navíc firma vám určitě nabídne svůj produkt a určitě ne phprs.kolik byste do toho byl ochoten dát?a jak složitý design si představujete?má to být na vlastní doméně?na jakém webhostingu? docela bych to do toho šel ale termín do pátku bych nedodržel.
kdyby ste měl zájem piště na sdoom@sendme.cz

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-19, 20:45

spravcesiti.net napsal/a:
-------------------------------------------------------
> ...PHP naprogramovat. Proto za upravu zaplatim.
> Potrebuji to do patku, jinak to dam udelat nejake firme!
> Popr. navrhnete i design, rozlozeni informaci na webu a nabidnete cenu!
> Jen seriozni jednani, jsem v Praze a vyplatim popr. i zalohu!

super, do patku udelam, neni problemem... upresnete vase pozadavkya poslete zalohu...
odhadem ta zaloha nemusi byt nijak moc vysoka, staci tak cca Kc 50000.-

ROFL



-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-19, 21:55

Nevim, co se vám nezdá do pátku ... neměl by to být absolutně problém, však do pátku je času dost ... na to co požaduje až moc ... kdybych teď měl víc času, tak se do toho pustim, ale do středy (ode dneška) musim na brigádě vytvořit frontend e-shopu a propojit ho z backendem, takže opravdu čas nemám .. což mě celkem mrzí, konečně bych za nějaký plugin dostal finanční ohodnocení :D ale jinak ty požadavky jsou tak na jednu až dvě noci práce ... tak se toho nebojte a ve vidině finanční odměny dotyčnému pomožte :) a případně, komunito, spojte se ;)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: simon (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-19, 22:26

jo to říkaš ty že je dost času ale když člověk chodi do práce od šesti do šesti, tak se mu potom fakt nechce přemýšlet a něco vytvářet.je rád že obstará své základní potřeby. například se ted pujdu vyčurat a spat:)

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-19, 22:30

Upřesni svoje požadavky a nejlépe i možnosti ohodnocení autora ... třeba to někoho naláká více ... já bych ti mohl pomoci asi až v druhé půlce týdne, možná čtvrtek pátek, ale spíš bych měl čas až ten pátek ... když se ti nikdo neozve a ty své požadavky aj nabídku upřesníš, tak se můžem snad i dohodnout.
Bližší informace napiš buď sem, ať to vědí všici a někdo se ti do toho pustí, nebo se mi ozvi e-mailem, či na ICQ, ale jak říkám, nevím, jak na tom budu časově a zda budu mít vůbec možnost ti pomoci ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-19, 22:33

simon napsal/a:
-------------------------------------------------------
> jo to říkaš ty že je dost času ale když člověk
> chodi do práce od šesti do šesti, tak se mu potom
> fakt nechce přemýšlet a něco vytvářet.je rád že
> obstará své základní potřeby. například se ted
> pujdu vyčurat a spat:)


LOL ... ROFL .... máš pravdu, nechodím do práce od šesti do šesti ... chodím od 8:30 do 20:30 :D můžeš se zeptat např. pa3ka, pokud mi nevěříš ... jak píšu, své práce mám teď také víc než dost ... btw: při této práci jsem vytvořil po nocích plugin Správce souborů 2.0 (vlastně aj 1.0) ... a to je jiný kafe, než co tu teď po nás chce spravcesiti.net ...

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: simon (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-19, 22:39

nebudu se s tebou hadat, kdo ma tesi praci a kdo ne. je mi to vcelku jedno. ty neznas moji pracovni napln a ja neznam tvoji. navic nevis jake povinosti mam po praci a jake projekty mam rozdelane. nemusis se tu ohanet Spravcem souboru x.x . dobrou noc

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-19, 22:48

:D Nikdo se tu ničím neohání, jen jsem reagoval na to, že nevím, co je to dělat 12 hodin denně apod ... vím to a vím to i pro mnohem víc hodin ... to jsem tim chtěl říct ... nepovyšuju svojí práci nad někoho jiného, nyní jsem se bavil jen o hodinnové zátěži ... také nemluvím o povinnostech a projektech mimo práci, o to mi vůbec nešlo ... správce souboru byl jen příklad, že se i po takto časově (a nejen časově) náročné práci dá po nocích mnoho dobrého a užitečného vytvořit ... za to se tedy omlouvám, pokud to někomu vadilo :) končím OT, nechme reagovat zakladatele threadu na výzvu několika z vás (z nás :)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-19, 23:58

To: simon AND xsuchy09

to je naprosto o nicem.. vzdyt ta veta zni...

kdo udela do patku, OR necham udelat nejakou firmu... co chlapi resite.. proto byla moje reakce takova, jaka byla...

az si najme firmu, tak si reknou vic nez tech 50kkc. zvlaste, pokud to zadani bylo takove, jake bylo...
a do patku mu to take neudelaji.. :-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: spravcesiti.net (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-20, 00:50

Ahoj chlapi, jsem rad ze jste zareagovali svymi pripominkami a vnesli do problemu trochu svetlo. Vazne je mi jedno kolik ma kdo prace a jak ma narocny zivot, kazdy mame neco ;-) Od dodavatele chci vedet pouze termin, pocet hodin a cenu. Jestli nekdo vymysli jen upravu sablony pro clanek, nebo jestli napise novy modul, je na nem. Bud se mi to reseni libit bude, nebo ne a podle toho se rozhodnu. Nebudu uvadet ani kolik mam na to penez, to se proste nedela. Berte to jako vyberove rizeni :) Ostatne kdybych to chtel zadarmo a i kdyby to nemelo prinest uzitek jen mne, trvalo by to mozna mesice, nez by to z Vas nekdo udelal, priznejme si to:) Co se tyce terminu, cetl jsem tu od XSUCHY09, ze by to zvladl za dve noci? Tj. 2x8=16h x 300,- bez dokladu= 4800,-Kc? To se mi zda fair-play! Vic bych popravdě nedal. Pokud ano, chci na to fakturu, % z prodleni, zaruky a autorska prava dle platnych zakonu CR, jako je v podnikani bezne, pokud nekdo podnikate.

- jak jsem uvedl v zadaní, musí tam být popis nemovitosti, fotografie místností, mapka, kontaktní informace, form na mail. Vse optomalizovane vyhledavace.
- rekl bych ze jednoduche je podivat se ke konkurenci a od ni cerpat inspiraci. např.
[http://www.vyberreality.cz/byty_pronajem_detail.php?pict=5&id=9892] nebo
[http://www.sreality.cz/advert_detail.php?id=1972539137&lang=cz] nebo
[http://pronajem-bytu.cz/show.htm?nr=89]
- pokud jsem neco nerekl, opravte mne.

Dekuji za odpovedi, Milan Tuček

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: spravcesiti.net (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-20, 00:54

Jinak to bude sedet na domene firmy, maji to od www.cesky-hosting.cz a konfigurace serveru je popsana v technicke dokumentaci :)

mt



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava spravcesiti.net v 20.09.2005 01:02.

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: spravcesiti.net (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-20, 01:00

Mimochodem ty ses vazne nejakej divnej. Kdyz mas taky tolik prace, tak si ji hled, mou nabidku ignoruj a kdyz uz, tak se postav nohama na zem...

Milan Tuček

JanVar napsal/a:
-------------------------------------------------------
> spravcesiti.net napsal/a:
> --------------------------------------------------
> -----
> > ...PHP naprogramovat. Proto za upravu
> zaplatim.
> > Potrebuji to do patku, jinak to dam udelat
> nejake firme!
> > Popr. navrhnete i design, rozlozeni
> informaci na webu a nabidnete cenu!
> > Jen seriozni jednani, jsem v Praze a vyplatim
> popr. i zalohu!
>
> super, do patku udelam, neni problemem...
> upresnete vase pozadavkya poslete zalohu...
> odhadem ta zaloha nemusi byt nijak moc vysoka,
> staci tak cca Kc 50000.-
>
> ROFL
>
>
>
> -- JaV -- -- security by obscurity ---
> motto:
> It's OK to be ignorant; it's not OK to play
> stupid.
> But it's simply not efficient for us to try to
> help people
> who are not willing to help themselves.
>
> --------------------------------------------------
> -----------------------



Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-20, 09:32

Nepovedal si toho dosť veľa. Celá táto zakázka stojí na informáciách. OK, vidím referenčné projekty ale nevidím ich vnútorné usporiadanie, správu, administráciu atď. Inak plne súhlasím s časom práce 16 hod. No vidím že podmienky sa postupne menia, na začiatku to bolo toto:
Musi tam byt:
- popis bytu ci nebytovych prostor
- obrazky prostor (mozno pouzit z interni galerie)
- formular na zasilani emailu
ale už len upresnenie o SEO optimalizácii to celé posúva úplne niekde inde, čo mi hovorí: pozor na takúto zakázku!!! ;) Navyše ak v piatok povieš, že tá SEO optimalizácia musí zodpovedať vnútornému členeniu podľa viacerých kategórií rubrík a ich členenia napr. prenájom/predaj; domy/byty/pozemky; a dalšie členenie podľa regiónu atď, atď. tak to fér nieje. No podľa mojej predstavy by toto všetko kvalitná inzertná aplikácia mať IMHO mala), nehovorím o ďalších veciach. No ale z môjho pohľadu len takáto drobná úpravička, alebo "drobné upresnenie zadania" zaberie viac než polovicu času. Asi tak. Nie je to detail, ktorý by sa dal doladiť akoby dodatočne, s týmto všetkým sa musí počítať už návrh projektu, inak z toho bude jeden veľký bordel, to si treba uvedomiť. IMHO by to bola férová zakázka, keby upresníš a ujasníš požiadavky. Presne. Mám určitú predstavu (svoju), ale aj veľké otázniky. Má v tom byť aj grafická práca? Chceš hotové riešenie, alebo len úpravu systému ktorý má vlastnú grafiku/šablonu vzhľadu? Pokiaľ presne nezodpovieš tieto "nepodstatné" detaily, od takej veci ruky preč. Nešiel by som do prejektu kde niesú jasne dohodnuté požiadavky. ;)

Re: Zaplatím šikovnému webmasterovi za naprogramování modulu!
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-20, 10:57

spravcesiti.net napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Mimochodem ty ses vazne nejakej divnej. Kdyz mas
> taky tolik prace, tak si ji hled, mou nabidku
> ignoruj a kdyz uz, tak se postav nohama na zem...
>
> Milan Tuček

nejsem divnej clovek, jen tve zadani stoji za kulovy a proto je i takova odpoved...


ano, praci mam dobrou.IMHO si ujasni co chces, pak se ozvi a konkretnejsim dotazem.. Tohle bylo o nicem... :-D

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.