phpRS 2.6.5 : phpRS Fórum
Toto fórum je určené výhradně k diskuzi o verzi phpRS v2.6.5.
phpRS - redakční a informační systém
plugin Info správy (1.1)
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-04, 14:01

pre tých čo potrebovali napísat nejaké malé oznámenie v určitom časovom období ale nechceli písat zbytočne článok, ktorý by dali zobrazovať do určitého dátumu, tak som napísal plugin, ktorý takéto malé správy bude vypisovať do zvoleného bloku.

demo:
[http://smiko.host.sk/phprs/phprs/index.php] v ľavom dolnom rohu

[http://smiko.host.sk/phprs/phprs/admin.html]
meno a heslo: user
kolonka Info spravy

stahovať môžete tu:
[http://smiko.host.sk/phprs/down/info_spravy.zip]

____________________
smiko.host.sk/phprs/



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava smiko v 02.01.2006 12:31.

Re: plugin Info správy
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-04, 15:35

da sa dat aj viac tych info sprav naraz?

Re: plugin Info správy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-04, 15:37

ano da. mozes ich mat kolko chces. vsetky sa budu riadit podla datumu.

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: plugin Info správy
Zaslán uživatelem/kou: celeb (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-04, 15:38

stiahnute :))

Re: plugin Info správy
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-04, 16:25

Vypadá to celkem pěkně ;) podobnou funkci má plugin Přehled akcí, ale proč ne, přeci jen se to trošku odlišuje ... jinak bych asi doporučil maličko jiné oddělení dvou jinýh sdělení, než jen mezeru mezi nimi ... např. --------- nebo ======= apod. si myslim, že bude vhodnější ;) a při editaci záznamu dodělej také výběr data jak při zadávání ... ty ho vypisuješ jako text, to se přeci jen BFU bude špatně editovat a budou tam flákat zbytečné chyby ... toť vše, co jsem ti chtěl k tomu říct :) dobrá práce

BTW: ještě jednu věc možná ... ve fóru je složka pluginů, nehodilo by se to dát spíše tam? I když oznámení o novém pluginu si myslím že se dá narvat i sem, všimne si toho víc lidí ... plugin bys mohl také ocertifikovat a dát ke stažení na Community Webu ;)

BTW2: ještě přeci jen něco ... v administraci máš oddělené Právě probíhající, Připravované a Staré zprávy ... pokud v nějaké části není žádná zpráva hoď tam např. hlášku Systém neobsahuje žádnou připravovanou zprávu (Žádnou starou, žádnou probíhající ...) ;)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava xsuchy09 v 04.09.2005 16:29.

Re: plugin Info správy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-04, 16:51

diky :)
njo, to oddelenie asi budem musiet zmenit, naozaj sa tazsie rozoznava viacero sprav. asi pouzijem <hr /> alebo nejake pomlcky, to si musim premysliet co by vyzeralo krajsie :)

k tej editacii. no <input> je obmedzeny na presny pocet znakov, takze snad k tym chybam by nemalo dochadza. plugin je standardne dovoleny iba pre admina, takze pocitam ze nejake znalosti mat bude :)
ale este sa nad tym zamyslim ako to vyriesit cez to vyberove menu, ako pri novej sprave. ale nebude to hned, bo moje znalosti su obmedzene ;)

aj nad tym, ktore kolonky (prave prebiehajuce a pod) nemaju zadny zaznam, tak dam aby sa vypisovalo ze nic oneobsahuju alebo ich skryjem. uvidim.

vychadzal som z toho, ze mne tieto veci neprekazaju. preto mi take reakcie dost pomahaju ako to upravit :)

a co sa tyka zlozky Pluginy a Comunity Webu tak nemam pravomoci, takze mi to ostavalo hodit sem :)

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: plugin Info správy
Zaslán uživatelem/kou: xsuchy09 (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-04, 17:31

Však tak to má být, ohlásit nový plugin, nechat otestovat, odladit a pak nechat ocertifikovat ... pokud budeš mít problém s umístěním pluginy na CW, pošli mi ho ... certifikát žádej u Michalka, Marta apod. ... ;) pokud jim řekneš, klidně plugin umístí na CW i za tebe ... jen k němu přidají certifikát ;)

========================
WEB: Publikační systém WAMOS
SEO: SEO analýza zdarma
OPEN PROJECTS: Studentský portál VUT
HOSTING: WebGlobe.cz
ICQ: 313887644
EMAIL: xsuchy09(at)centrum.cz
========================

Re: plugin Info správy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2005-09-04, 17:41

jj, uz sa na tom pracuje :) skusal som vselijako mozno vyriesit to oddelenie a najlepsie sa mi bude zdat asi <hr /> sice som mu musel zadenfinovat dve css hodnoty, ale co uz :/

takze toto je vyriesene. uz je aj na webe, aj v downloadoch. staci prepisat ispravy_blok.php

jo, ked uz budem mysliet ze je pripraveny na Community web tak sa ozvem :) este par uprav a potom hned tam ide.
ze certifikat, no ty kokos. to co uz je ;)

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: plugin Info správy
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-02, 12:30

verzia 1.1 je vonku

opravuje velke chyby verzie 1.0 kde sa nespravne porovnavali datumy co sposobovalo chybne vypisovanie sprav
dalej sa optimalizovali volania do DB, cim sa menej zatazuje server a nacitavanie je rychlejsie

prechod z verzie 1.0 je silne odporucany! treba previest aj databazu pomocou db_ispravy.php

[http://smiko.host.sk/phprs/down/info_spravy.zip]

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: plugin Info správy
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-12, 13:27

Ahoj
nevím jestli jste to tady někde už neřešili (já jsem si nevšiml, jestli ano, tak tohle neplatí) ale když jsem si to nainstaloval,byla tam řada "notice". Většina z nich byly nepodstatné, neinicalizované proměnné,které se pak naplní v kterékoliv variantě, ale v těch .lang souborech máš špatně podmínku máš tam if(neco=necojineho), místo správně if(neco==necojineho). Sice to opticky vytvoří jen asi 20 Notice, ale podle mě se to neprovede a VŽDY se nastaví kodování UTF.

Re: plugin Info správy (1.1)
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-12, 13:48

Ahoj.
pravdu mas. v tej rychlosti som to akosi nepostrehol. uz je vsetko napravene.
ale coskoro tento plugin pobudne vyznamu, pretoze pracujem na jeho sklbeni s kalendarom akcii. coskoro bude vonku :)

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: plugin Info správy (1.1)
Zaslán uživatelem/kou: Kryšpín (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-12, 14:06

hm, to by mě možná zajímalo. Já mám nějak poslepovaný kalenádř skcí s tím, co kdysi vytvořilMichálek a různě se to měnilo, ani nevím čí byla tahle poslední verze. Ale Tvůj plugin si stějně nechám tak jak je, někde na dolním okraji bloku bude info k funkčnosti serveru, to je věc, která se mi myslím hodí. Ale na Tvůj přístí výtvor se rád podívám, třeba to bude lepší, než to co už mám
zdarec

Re: plugin Info správy (1.1)
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-02-12, 14:13

no ja neviem aka bola posledna verzia pluginu kalendar akcii, ale na community webu je verzia 2.0.1

ono to zlucenie bude spocivat v tom, ze kalendaru akcii chybal blok, a ten bude teraz mat (volaco ako su info spravy). lenze keby ostalo len pri tom tak by to bolo hned. lenze som sa pustil aj do zlozitejsej veci a to precistenie a optimalizovanie kodu, co zabere najviac casu.
a jedna zmena co naisto viem, ze sa zmeni je to, ze podrobne informacie o akcii sa nebudu ukazovat vo vyskakovacom okne, ale normalne.

Ono muselo aj tak na to raz dojst. Info spravy su jednoduchy plugin, ktory len vypisuje nejaku casovu informaciu, a to iste dokaze aj kalendar akcii, lenze je pokrokovejsi, ale chybal mu blok. takze aspon taketo sklbenie :)
zdar

____________________
smiko.host.sk/phprs/



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.